RSS Renginiai
 Šiandien
 Rytoj
 REKLAMARetro stiliaus teminis vakarėlis

KaVeikti.lt > Ką veikti kai.. > TEMINIAI VAKARĖLIAI

Ši vakarėlio tema puikiai tiks visiems klasikos, rafinuotumo ir elegancijos mėgėjams. Šįkart jūsų dėmesiui - retro stilius. Tai ne tik prabangiai šventei, bet namuose rengiamam teminiam vakarėliui tinkamas stilius. Pasipuošti elegantiškais drabužiais, mėgautis patefono muzika patiks visiems. Tad KaVeikti.lt ragina nesnausti ir išmėginti tai patiems.

Pirmasis klausimas - kaip turėtų atrodyti retro stiliaus vakarėlio dalyvis? Prisiminkite gražiosios Merilyn Monroe laikus. Tai vienas puikiausių tokiam stiliui atstovaujančios damos pavyzdžių.

Retro stliaus drabužiuose gausu klosčių. Pirmenybė teikiama sijonui, o ne kelnėms. Dažniausiai vyraujanti spalva - juoda. Kai kada naudojamos ir kitos klasikinės spalvos – pilka, kremine ar balta. Suknelėms būdingi apnuoginti pečiai, surišami raišteliai. Audiniai neretai permatomi, blizgantys, išmarginti metalo siūlais.

Retro stiliaus mergina nenaudoja daug papuošalų, tačiau jie privalo būti pretenzingi, prabangūs. Pagrindinis akcentas turėtų būti prie aprangos derinami papuošalai iš karoliukų, įvairios segės. Rankinės – mažos, gali būti sendinto aukso, trinto sidabro spalvos, juodos, su kaspinėliais.

Tos pačios tendencijos būdingos ir batams. Bateliai – apvaliomis nosytėmis, su pakulne. Drąsiai galima avėti žvilgančius, kaspinėliais ar kitokiomis detalėmis puoštus batelius.

Vaikinai taip pat nelieka nuskriausti. Retro stiliaus vakarėlyje vaikinai turėtų dėvėti klasikinius juodos, baltos ar panašių atspavių drabužius. Puikiai tinka klasikinis švarkas ir kelnės. Neatsiejama retro stiliaus aprangos detalė - juostele puošta skrybėlė. Jei įmanoma, pasirūpinkite atitinkamais, bendrą aprangos stilių atspindinčiais batais. Ir dar - vaikinų dėmesiui. Paruoškite savo damoms staigmeną. Išnuomokite retro stiliaus automobilį. Tai būtų išties puiki Jūsų vakarėlio pradžia.

Patiko? Tokį vakarėlį surengti tikrai nesudėtinga. Retro stiliaus vakarėlis pradžiugins ne vieną. Pamėginkite ir įsitikinsite patys.

Aušra Rašimaitė
Nuotr. sxc.hu, efoto.com, hurly-hair-style-magazine.com, dollydagger.com, bergainstyling.com
KaVeikti.lt informacija

Video

   
 
 PAIEŠKA

 Ką veikti kai..
 Žaidimai
 PARTNERIAI
Nauji butai Kaune
 Komentarai
FreeDiscounts 2015-05-20 14:45

[b]Keisha White - The Weakness In Me.mp3.exe[/b] Download fr

FreeDiscounts 2015-05-17 16:37

[b]bruno_mars_-_count_on_me.mp3.exe.mp3.exe.exe[/b] Download

FreeDiscounts 2015-05-17 16:33

[b]video enhancer v1.9.6.exe[/b] 10 May 2015 [b]...[/b] [b]V

FreeDiscounts 2015-05-17 16:23

[b]1330721025_acer_a500_7.006.03_7.014.03_com_gen1_1323308883515_

FreeDiscounts 2015-05-17 16:22

[b]Interweave_Crochet_2009_Fall.exe[/b] patterns gt; [b]Inte

 Vardadieniai
Kleopas, Vladislovas, Vaigintas, Ramvydė, Aurelija
 Juokelis
- Ką jūs darytumėt, jeigu turėtumėt laiko mašiną?
- Na, kaip ką, na, "tiuninguočiau" turbūt...
Kur Valgyti? Kur Pramogauti? Kur Poilsiauti? Kur Keliauti? Sportas Organizacijos Paslaugų sfera
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Ką veikti.lt. Visos teisės saugomos. © 2007-2010