Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Apeirono teatras

Aprašymas

Apeirono teatras – jauniausias profesionalus teatras Klaipėdoje, kurį 212 m. savo iniciatyva įkūrė režisierės Eglė Kazickaitė ir Greta Gudelytė.
Sunkiai suvokiama apeirono sąvoka daugeliui gali tapti raktu į Apeirono teatro spektaklių pasaulį, talpinantį savyje postdraminio, siurrealistinio, absurdo, socialinio grotesko ir kitų teatrinių stilių elementus, atveriantį platų interpretacijos lauką (intertekstuali dramaturgija praktiškai nenustato suvokimo ribų). Apeironas - tai neapibrėžta beribė būtis. Pasak graikų filosofo Anaksimandro, apeironas yra amžinas, viską apimantis ir viską valdantis, neturintis pradžios ir pabaigos pradas, kuris pats nekinta, kinta tik jo formos.
Apeirono teatre vengiama vienprasmiškumo, laiko ir veiksmo nuoseklumo, daug kontekstų, sąsajų su filosofinėmis koncepcijomis, poezija, bet visada suteikiamas prioritetas minčiai. Labai svarbus vaidmuo tenka ir žiūrovams - publika Apeirono teatre suprantama kaip spektaklio bendraautorė, nebijantį savaip pamatyti, interpretuoti, suprasti spektaklį.

Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook