Grįžti į pilną sąrašą

Dainuvos nuotykių slėnis

  • Adresas: Vilniaus g. 80 B, Anykščiai, Anykščiai
  • Telefonas: +370 693 35060

Aprašymas

„Dainuvos Nuotykių Slėnis“- tai pramogų parkas įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto. Tai geriausia vieta ekstremalių pojūčių mėgėjams aktyviai praleisti laiką ir pasimėgauti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir pasikraus gerų emocijų.
Parke yra įtrengtos net 6 skirtingo sudėtingumo trasos, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo galimybes ir poreikius. Beje, drąsiausi gali užsiropšti net į 13 metrų aukštį!
Laisvės ir polėkio malonumą pajusite išbandę „Skrydį per Šventąją“, kurio bendras ilgis net virš 3 metrų!
Nepamiršome ir savo mažųjų draugų - jiems yra įrengtos net trys „Mažylių trasos“, kuriose save išbandyti gali 4-11m.vaikai.
Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai Jus apmokys, kad parke jaustumėtės saugūs, patirtumėte nepakartojamų įspūdžių ir gerų emocijų.
Sakote dar kažko trūksta? Gal laisvo kritimo ir skrydžio tarp pušų? Turime! Big swing atrakcionas - tai lyg višnaitė ant torto tiems, kas mėgavosi Dainuvos nuotykių slėnio laipynėmis. Arba adrenalino bomba norintiems greitai ir be didelių pastangų gauti dižiausią ekstremalių pojūčių pliūpsnį vos per kelias minutes! Būsite užkelti net į 11 m aukštį! Paleisti pajusite laisvą kritimą (2 m) ir tuomet supsitės, pakildami net iki 15 m aukščio. Pramogą siūlome tik asmenims, kurie yra aukštesni nei 14 cm.

Tiems, kas mėgsta ramesnį laisvalaikio praleidimą, kol draugai liuoksi pūšų kamienais, siūlome romantišką pasivažinėjimą dviračiais ar elektriniais paspirtukais vaizdinguoju Šventosios upės sveikatingumo taku, ar tiesiog pasimėgauti kavos puodeliu Šventosios upės pakrantėje įrengtoje užkandinėje.

Daugiau informacijos rasite www.nuotykiuslenis.lt
Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook