Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Labirintų parkas

  • Adresas: Skapiškių k. 5, Anykščių r., Anykščiai
  • Telefonas: +370 652 19991

Aprašymas

Labirintų parkas

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Didysis labirintas, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, tai vietos, kuriuose žingsniamačiai pasieks Jūsų dienos tikslus bei bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Čia taip pat Jūsų laukia veidrodžių ir juostelių labirintai, kuriuose pasisemsite puikių emocijų ir naujų patirčių!

Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtos Padangų nusileidimo ir Mini laipynių parko trasos. Karingai nusiteikusiems lankytojams turime paruošę, vieninteles Lietuvoje, Vandens mūšio valteles ir Šaudyklą.

Mažiausiųjų mūsų parko lankytojų laukia Mini ZOO gyventojai, vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius bei žaidimų aikštelė. Šokinėjimo pagalvė, Mini golfas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Topiarų parkas, Energetinis labirintas ir dar daugelis kitų pramogų neleis nuobodžiauti net patiems išrankiausiems parko lankytojams!

Ieškote vietos kur galėtumėte švęsti gimtadienį ar tiesiog pasitiesti pledą ir pasivaišinti savo atsineštomis vaišėmis? Tuomet Pikniko zona – būtent Jums! Jūsų patogumui Labirintų parke veikia ir savitarnos kavinė, kurioje visuomet rasite šviežią ir įvairiam skoniui pritaikytą meniu, bei užkandinė, kuri yra pasiruošusi nuraminti greito maisto mėgėjų pilvukus.

Daugiau informacijos rasite www.labirintu-parkas.lt
Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook