Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Renginių Oazė, pramogų salė

Aprašymas

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti Jums itin modernią ir prabangiai sukomplektuotą renginių erdvę „Renginių Oazė“.

Naujasis renginių, koncertų, teatrų centras „Renginių Oazė“ įsikūrė didžiausiame Kauno mikrorajone Šilainiuose, Baltų prospekte esančiame laisvalaikio komplekse.

Naujoji renginių vieta pasižymi ne tik puikia dislokacija – į „Renginių Oazės“ salę patogu patekti ne tik kauniečiams – į jį lengvai kelią ras ir aplinkinių miestų, bei Vilniaus gyventojai.

Galinga garso ir apšvietimo aparatūra pasižyminti, lengvai transformuojama salė gali vienu metu priimti iki 1 lankytojų. Norintys patogiai stebėti spektaklius ar koncertus gali patogiai įsitaisyti jaukiuose minkštasuoliuose ar prie staliukų parteryje. Iš viso salė gali turėti net  4 sėdimų vietų, ir iš visų jų atsivers puikus matomumas į sceną.

Norintys atšvęsti asmenines šventes ar stebėti renginius labiau privačioje erdvėje gali įsikurti 4-iuose VIP apartamentuose, turinčiuose atskiras pobūvių sales su balkonais, iš kurių atsiveria nepakartojamas visos salės vaizdas arba dviejose ervėse talpinančiose 3 ir 4 žmonių.

„Renginių Oazė“ siūlo ne tik populiariausius lietuviškus spektaklius, garsiausius mūsų šalies atlikėjus, bet taip pat sulaukia nemažo būrio užsienio žvaigždžių, bei laukia visų įmonių, norinčių sukurti nepamirštamas šventes savo darbuotojams.

„Renginių Oazės“ vadyba užsiima seniausiai Lietuvoje veikianti renginių agentūra „Tigris“, jau daugiau nei du dešimtmečius organizuojanti pačius įsimintiniausius ir populiariausius renginius visoje Lietuvoje.

Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook