Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Šilutės kultūros centras

Aprašymas

Šilutės mieste, dabartinėje Lietuvininkų gatvėje, nr. 6, 1945 metų balandį buvo atidaryti Šilutės kultūros namai. Vėliau, 195 metais, Kultūros namai reorganizuoti į Šilutės rajoninius kultūros namus.

1987 metais Šilutėje (Lietuvininkų g. 6) pastatyti nauji Kultūros namai, nuo 1992 metų vadinami Šilutės kultūros ir pramogų centru (ŠKPC).

Įvykdžius rajone kultūrinės veiklos reformą, Kultūros ir pramogų centras likviduotas. Šilutės rajono savivaldybės tarybos sprendimu 21 m. gruodžio 27 d. įsteigta nauja viešoji įstaiga Šilutės kultūros ir pramogų centras.

Modernaus pastato aplinką puošia tvenkinys ir skulptūra „Potvynis“ (skulptorius Vytautas Balsys), ąžuolų ir liepų Kraštiečių alėja, pasodinta 1989 metais iš Pamario krašto kilusių įžymių žmonių pirmosios kraštiečių šventės metu. Centro aplinką suprojektavo landšafto architektai Stepas ir Daiva Deveikiai iš Vilniaus.

Nuo 29 m. Šilutės kultūros ir pramogų centras vėl tampa biudžetine įstaiga. Centrui, nuo 212 birželio 25 d., vadovauja direktorė Jūratė Pancerova.

Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook