Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

VASARIS, pokylių namai

Aprašymas

Jau 27 metus einame maitinimo paslaugų ir renginių organizavimo keliu. 1992 m. birželį įkurta bendrovė ilgą laiką mūsų miesto gyventojų ir svečių buvo žinoma kaip maisto prekių parduotuvė, kurioje galima buvo įsigyti ne tik būtiniausių buities prekių, bet ir įvairiausių kulinarinių, ir konditerinių gaminių.  25 m. birželį duris atvėrė rekonstruotas prekybos centras, gavęs paprastą ir aiškų lietuvišką pavadinimą VASARIS.

Pirmajame aukšte veikia parduotuvė, kulinarijos, konditerijos ir mėsos išpjaustymo cechai. Papildomai teikiamos įvairios paslaugos: draudimas, maisto produktų vakuumavimas, vaistinė, gėlių skyrius ir kt. Dauguma maisto prekių, kurias galima įsigyti, yra iš šalies bei vietos ūkininkų ūkių, aludarių. Ne išimtis – mūsų kulinarijos ir konditerijos gaminiai, kurių sudėtyje taip pat vietos gyvulininkystės, paukštininkystės, žemės ūkių produktai: mėsa, pieno produktai, kiaušiniai.  

Šio prekybos centro stiprybė ir išskirtinumas – galima įsigyti Aukštaitijos regiono ekologinių ir kitų ūkių produkcijos – mėsos ir mėsos gaminių, žuvies, vyno, tikrojo aukštaitiško midaus bei alaus, vaisių ir daržovių, šaltalankių, bazilikų pastos, kruopų, aliejų  ir pan.

211 m. lapkričio mėnesį antrajame pastato aukšte į jaukias erdves pakvietė pokylių namai. Keturias skirtingų dydžių sales panevėžiečiai ir miesto bei šalies svečiai netruko pamėgti. Pastate yra 4 modernios, skirtingų dydžių universalios salės iki 2 (VIP salės, kurių yra dvi), iki 7 (Mažoji), +/- 4 (Didžioji) vietų. Restorano / konferencijų centro "Vasaris" išskirtinumas - itin platus siūlomų patiekalų meniu bei kruopščiai banketams derinama vyno korta bei stiprieji gėrimai bendradarbiaujant su „Vyno klubo“ someljė komanda. Rudens - žiemos - pavasario sezonais rengiami koncertai, pramoginiai renginiai, vynų bei stipriųjų gėrimų ragautuvės, gurmaniški vakarėliai bei mūsų kurtos edukacinės programos, leidžiančios iš arčiau pažinti Aukštaitijos krašto ypatumus, kulinarinę sritį bei žymius žmones.    

217 m. rugpjūčio 29 d. prekybos centras "Vasaris" atidarė naują parduotuvę vakarinėje miesto dalyje - prekybos ir pramogų centre "Babilonas", adr. Klaipėdos g. 143A, Panevėžys. Šioje parduotuvėje galima įsigyti bandelių, sausainių, pyragaičių, tortų, keksiukų ir įvairių kitų gardėsių. Gaminiuose nerasite jokių sintetinių priedų - naudojami tik natūralūs produktai. Parduotuvėlėje veikia ir poilsio zona, degustuokite Anykščių pievų žolelių kavos bei arbatos.  
   
Apie mus apsilankiusieji kalba, kad pokylių namai „Vasaris“ – puikus kokybės, elegancijos ir prabangos derinys, kuriame persipina išraiškingi skoniai ir nepriekaištingas aptarnavimas. Kviečiame į svečius ir linkime jaukaus pasibuvimo su artimaisiais, draugais ar kolegomis, verslo partneriais. 

 -----------------------------------------

 Socialinė atsakomybė. Dalyvaujame gimtojo miesto socialiniame gyvenime, prisidėdami prie jo vystymo:

     - organizuojame įvairius kultūrinius edukacinius renginius, patys kuriame ir vedame edukacines programas gurmanams ir ne tik... („Aukštaitijos deimantai“ nuo 215 metų, gurmaniškos popietės, edukacinės programos „Restorano etiketas mažiesiems“, „Sraigių degustacija", "Vynų degustacija" su Gintaru Kerbedžiu, „Įkvėpti Miltinio"),
     - nuolat remiame ir visokeriopai padedame: jautrių socialinių grupių atstovams (silpnaregiams, vaikų globos namams, kviečiame neįgaliųjų teatrus į mūsų šeimos renginius), kultūrinį miesto, regiono gyvenimą vystančioms įstaigoms, organizacijoms, grupėms („Mis Aukštaitija“, "Mis Panevėžys", „Aukštaitijos deimantai“, „Pelenė“, VšĮ „Veiklių mamų klubas“ ir kt.),
     - palaikome ir remiame miesto reprezentacinę krepšinio komandą „Lietkabelis“ (jau ketvirtąjį (218-219 m.) sezoną - mes vieninteliai ir oficialūs komandos maitintojai). Kiekvieną darbo dieną galite savo mėgstamiausią komandos krepšininką sutikti pietaujantį ir pakalbinti pas mus restorane.      

  - 215 metais prisijungėme prie „Žaliojo protokolo“ iniciatyvos – įgyvendiname sprendimus optimizuojant mūsų energetinį ūkį, prisidedame šalinant socialines, aplinkosaugos ir ekonomines problemas, skatiname darbuotojus racionaliai vartoti elektros energiją,    

  - organizuojame vaikų stovyklą "Vasarojus", kurioje veiklų vadovams keliame tikslą nukreipti vaikų dėmesį į gamtą. Mažiesiems siūlome intensyvius, praktinius, edukacinius užsiėmimus, kurie prisideda prie ištvermės lavinimo, vaizduotės audrinimo, akiračio plėtimo, kūrybiškumo ugdymo. Praktiškai supažindiname su visuotinėmis ekologinėmis problemomis, skatiname jauno žmogaus atsakomybės jausmą ir suteikiame galimybių pajausti „gyvo“ bendravimo galią. Daugiau informacijos apie vaikų stovyklą galite rasti čia.

  - esame idėjiniai vaikų ir jaunimo talentų konkurso „Aukštaitijos Deimantai“ iniciatoriai ir organizatoriai. Daugiau apie šį konkursą informacijos gali rasti čia.  

- 217 m. rugsėjo 8 dieną organizavome ir kartu su Panevėžio miesto privataus verslo atstovais padovanojome Miesto bendruomenei ir svečiams saldumynų šventę "Praryk liežuvį". Fiksavome rekordą - buvo iškeptas ilgiausias šalyje bananas - 6 metrų ilgio (buvo iškepta 2 bananų ir panaudota 8 kg šokolado). Daugiau informacijos apie šią mūsų organizuotą šventę galite rasti ČIA.  
    

Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook