Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Vilniaus STEAM centras

Aprašymas

224 m. atsidarys didžiausias Lietuvoje STEAM centras, siūlys įvairias edukacines veiklas net aštuoniose laboratorijose ir atnaujintoje Žvaigždžių salėje. Centras kuriamas bendradarbiaujant Vilniaus universitetui ir Vilniaus miesto savivaldybei šiuo metu atnaujinamose buvusio Planetariumo patalpose, pačiame Vilniaus centre.

Šiuo metu kviečiame apsilankyti jau veikiančiuose regioninuose STEAM centruose ar sudalyvauti Vilniaus universiteto siūlomose edukacinėse veiklose.

Apie projektą

STEAM atviros prieigos centras – tai modernių technologijų centras, kuriame, bendradarbiaujant mokslininkams, savivaldybėms, verslininkams, sudaromos sąlygos mokiniams pamokų metu ar po jų atlikti tyrimus, konstruoti, modeliuoti ir susipažinti su mokslo inovacijomis, kūrybiškai sprendžiant iškilusias problemas.

STEAM atviros prieigos tinklą sudaro:

Regioniniai STEAM atviros priegos centrai – Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje.

Metodiniai STEAM atviros prieigos centrai – Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje.

Kiekviename regioniniame STEAM atviros prieigos centre įrengtos standartizuotos biologijos-chemijos, fizikos-inžinerijos, robotikos-IT laboratorijos, taip pat po specializuotą laboratoriją, atsižvelgiant į regiono poreikius.

Laboratorijose mokiniai gali atlikti įvairiausius tiriamuosius darbus – ir numatytus bendrosiose ugdymo programose, ir susijusius su regiono specifika ir prioritetais.

STEAM atviros prieigos centrų veiklų organizavimo modelis.

Nuotraukų galerija

  • Vilniaus STEAM centras
  • Vilniaus STEAM centras
  • Vilniaus STEAM centras
Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook