Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

ŽALGIRIO arena

Aprašymas

Prieš atvykstant į renginį „Žalgirio“ arenoje kviečiame susipažinti su 213 m. kovo 18 d. atnaujintomis ir iki šiol galiojančiomis „Žalgirio“ arenos taisyklėmis. Jei turite pastabų, prašome susisiekti info@zalgirioarena.lt.

Kviečiame susipažinti su arena ir jos teikiamomis paslaugomis. Primename, jog arenos durys prieš renginius atveriamos likus 1,5 – 2 val., tad atvykite anksčiau ir smagiai praleisite laiką! Pirmą valandą nuo durų atidarymo arenoje vyksta „Laimės valanda“, kai greituosiuose baruose ir „Bare 11“ taikoma 3 % nuolaida visam maisto asortimentui.

Nuliniame arenos aukšte yra įsikūręs restoranas „SALA“, „Bosca“ amfiteatras, parodų erdvė bei VIP salė. Iš nulinio aukšto pateksite į arenos sėdimą/stovimą parterį.

Nuliniame aukšte taip pat veikia rūbinė, kur galite palikti saugoti savo paltą ar striukę, o kitus daiktus galite atiduoti į saugyklą. Rūbinės kaina – 1,5 €, spintelės saugykloje kaina – 2 €.

Pirmame arenos aukšte, kur yra pagrindinis arenos įėjimas, lankytojai gali patekti į sektorius nuo 11 iki 136, užsukti į barą „Baras 11“, kavinę bei užkandines. Čia taip pat įkurti „Audi“ klubas su atskiru baru, rūbine, tualetu ir terasa klubo nariams bei „Ramirent Premium“ klubas su lounge zona, atskiru baru ir rūbine. Šiuose klubuose galima įsigyti ir metinius arenos abonementus į Kauno „Žalgirio“ namų rungtynes.

Antrame arenos aukšte įkurtos VIP ložės ir ložės renginiams, „Hennessy“ konjako baras.

Trečiame arenos aukšte lankytojai gali patekti į sektorius nuo 31 iki 344, koridoriuose veikia greito maisto barai.

Jūsų įmonė?

Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook