Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Svečius sutinkate Palangoje

 Svečius sutinkate Palangoje

Jūs pasitinkate svečius Palangos oro uoste.

Aprodykite vieną gražiausių kurortinių Lietuvos miestelių. Pasivaikščiokite J. Basanavičiaus gatve. Aplankykite nepaprastai gražią senąją Palangos bažnyčią. Vėliau užeikite pavalgyti į vieną iš daugelio čia esančių restoranėlių.

Jūsų svečiams neišdildomą įspūdį paliks jau trečius metus Palangoje, J. Basanavičiaus g. 37, sėkmingai gyvuojantis vienintelis Lietuvoje specializuotas žuvies restoranas „Žuvinė“. Praktiškai visas meniu yra sudarytas iš žuvies patiekalų, tačiau ir mėsos mėgėjams neteks nusivilti. Jų laukia nuostabūs patiekalai - jautienos steikas brendžio padaže (39 Lt) arba Kalakuto filė su Veronique padažu (20 Lt). Taip pat čia galite pasimėgauti ką tik sugauta sezonine šviežia žuvimi.

Smaližiams bus pasiūlytas firminis Varškės pyragas su trintomis braškėmis. Taip pat legendins naminis Šokoladinis tortas bei naminis „Napoleono“ tortas ir dar daug įvairių puikių desertų. Jūsų ir Jūsų svečių patogumui kainos meniu yra nurodytos ir eurais.

 

 

Pasistiprinę tęskite ekskursiją. Sočiai pavalgius, ne prošal bus ilgas, malonus pasivaikščiojimas po grafo Tiškevičiaus parką. Pašerkite gražuoles gulbes, pereikite kiekvienu baltu liepteliu prisėskite ant suolelio ir kvėpuokite daugybės rožių aromatu. Taip pat galite pasigerėti unikalia Gintaro muziejaus ekspozicija ( bilieto kaina tik 5Lt). Jūsų svečias tikrai liks sužavėtas lietuviškuoju auksu – gintaru. Vėliau savo svečiui galite patarti J. Basanavičiaus gatvėje įsigyti tradicinių dirbinių iš gintaro, kurie puikiai tiks ir lauktuvėms.
 

 

 

Net nepajusite, kaip aišalksite, tad jus pradžiugins pietūs jaukioje lauko kavinukėje. Šį kartą leiskite pačiam svečiui išsirinkti bet kurią iš daugybės barų, kavinių, picerijų, esančių judriojioje J. Basanavičiaus gatvėje. Rekomenduojame pasėdėti lauke ir kvėpuoti pušų išgrynintą kurorto orą. Po pietų galite surengti ekskursiją į Lietuvos Jūrų muziejų. Čia apžiūrėsite nepaprastai įdomią ir išsamią ekspoziciją. (Bilieto kaina 10 Lt). Delfinariume pasimėgausite teatralizuota protingųjų jūros žinduolių bei jų trenerių sukurta programa, kuri pralinksmins ir nustebins tiek suaugusius, tiek vaikus! (Bilieto kaina 14 Lt).
 

  Vakarieniauti galite vykti į Klaipėdos senamiestį. Vienas įspūdingiausių restoranų yra „Juodojo katino smuklė“. Interjere dominuoja katinai ir vyrauja retro stilius. Vidutinė karštųjų patiekalų kaina apie 16 Lt. Lankytojams siūlomas didelis patiekalų asortimentas, daugybė patiekalų iš kiaulienos, jautienos, vištienos, lašišos. Išsiilgusiems egzotiškų jūros gėrybių siūloma pasivaišinti midijomis, krevetėmis, menke, upėtakiu. Naujajame valgiaraštyje rasite ir įpatingų pasiūlymų gurmanams: airišką jautienos troškinį, kiaulienos išpjovos kepsnį, ėrienos, antienos patiekalų.

Vėlai vakare, kai grįšite į Palangą, atsisveikinkite su jūra. Jei dar spėsite, būtinai palydėkite besileidžiančią saulę nuo Palangos tilto.

Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook