Grįžti į pilną sąrašą

Svečius sutinkate Kaune

Svečius sutinkate Kaune

Jūs pasitinkate svečius Karmėlavos oro uoste.

Prieš ilgą ir turiningą dieną, būtina sočiai pavalgyti. Tam puikiausiai tiks pačioje Karmėlavoje įsikūrusi kavinė „Tigrasa“. Valgymas čia gali virsti tikru žaidimu ir skrandžių išbandymu. Susilažinkite su svečiu, kuris pajėgs sukirsti du čia patiekiamus milžiniškus cepelinus. ( vieno cepelino kaina tik 6 Lt). Žinoma, tą padaryti- ne kiekvieno jėgoms... Galbūt pamatę porcijų dydį, jūsųs svečiai atsisakys lažybų, na bet įspūdis liks ilgam...

Sočiai pavalgius, rekomenduojama pasivaikščioti. Tam puikiai tiks ekskursija pėsčiomis po Rumšiškių liaudies buities muziejų (Bilieto kaina 6 Lt). Jūsų laukia jaukios šimtamečių medinių namukų sodybos, šiaudais kvepiantys kiemai, basomis kojomis išvaikščioti sodai ir daržai, kryžiai ir koplytėlės pakeliui… Namuose – jauki švara, vėsi asla ar baltumu šviečiančios grindys, popierinės karpytos tarsi nėriniai užuolaidėlės, spalvingi ar kuklesni audiniai, šventųjų paveikslai, buities rakandai, darbo įrankiai... Rodos, tuoj grįš ir patys šeimininkai ir namuose pakvips šviežiai kepta duona... Jūsų svečiai bus apstulbę.

Grižtant į Kauną, galite užsukti pietų į „Bajorkiemį“ (jeigu jau jaučiates alkani, po „užkandžių“ „Tigrasoje“). Čia galėsite mėgautis tradiciniais lietuvių patiekalais: grybiene, pateikiama duonos kubilėlyje, ant žarijų keptais žvėrienos kepsniais bei atsigaivinti namine gira (vienam žmogui sotūs pietūs vidutiniškai kainuos apie 30 Lt).

Išvažiavę iš „Bajorkiemio“ tuoj pat pasieksite Kauną. Pirmiausia surengite savo svečiams ekskursiją po Kauno senamiestį. Aprodykite rotušę, Kauno pilį. Galite jaukiai pasėdi, pasimėgauti puodeliu kavos pačioje rotušės aikštėje įsikūrusiame restorane „Medžiotojų užeiga“. O gal įsigeisite paragauti ir čia siūlomų iškirtinių patiekalų. Vos įėjus į vidų jūsų nosį maloniai pakutens ant žarijų kepamų kepsnių kvapas... Kol lauksite kepsnio, galėsite gėrėtis medžioklės trofėjais.

Taip pat būtinai turite suspėti aprodyti Karo muziejų. Čia įspūdinga įvairiausių ginklų, karo mašinų, šarvų ekspozicija ( bilieto kaina tik 2 Lt). Nepamirškite ir vienintelio Lietuvoje Kauno zoologijos sodo (bilieto kaina 6 Lt). Čia gyvena net 272 rūšys gyvūnų: vabzdžių, roplių, varliagyvių, žuvų, paukščių ir žinduolių.

Vakarieniauti galite vykti į Laisvės alėją. Leiskite svečiui pačiam išsirinkti ir įvertinti vieną iš daugelio čia esančių picerijų. Galite pasigirti svečiams, jog sklando gandai, jog picos Lietuvoje skanesnės, net ir už orginaliąsias itališkas...

Na ir atsisveikinant su miestu, pasigrožėkite naktinio Kauno panorama nuo Aleksoto apžvalgos aikštelės.

Nuotr. sxc.hu
Kaveikti.lt informacija

 
 


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook