Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Svečius sutinkate Vilniuje

Svečius sutinkate Vilniuje

Jūs pasitinkate svečius Vilniaus oro uoste.

Ekskursijos tikslas – sostinė ir jos apylinkės. Pasistiprinkite viename gražiausių senamiesčio restoranų „Lokys“. Čia galite paragauti senųjų, Lietuvos kunigaikščių išgirtųjų, patiekalų, ar netgi sudalyvauti medžiotojų puotoje! Vėliau surenkite svečiams ekskursiją po istorinį Vilnių. Jei Jūsų svečias ištvermingas, būtinai kopkite i Gedimino kalną, jei ne – rinkitės funikulierių (kaina tik 2 Lt), juk Gedimino pilies bokštą aplankyti – tiesiog privaloma!

Vėliau nepamirškite išvykos į Trakus.

Ilgas pasivaikščiojimas, salos pilies ekspozicija ir nepajusite kaip ateis pietų metas. Pasistiprinti galite užsukti į tradicinių lietuviškų patiekalų restoraną „Dvarkiemis“. Ši vieta garsėja tradiciniais lietuviškais ir karaimų patiekalais. Čia rasite viską: nuo cepelinų ir įmantriasuių mėsos patiekalų iki kibinų ( vidutinė pietų kaina apie 25 Lt). Bet, norėdami sutaupyti laiko, galite puikiai užkąsti ir mažutėje, bet ypač jaukioje, skaniais kibinais garsėjančioje kavinukėje, kurių Trakuose surasite ne vieną.

Pavalgius, puiki pramoga- pasiplaukiojimas po Galvės ežerą senoviniu žvejybiniu laivu. (kaina 25 Lt vienam žmogui). Kelionė atgal i Vilnių tikrai neprailgs, o grįžę būtinai pasigrožėkite naktine sostine, pasivaikščiokite puikiuoju Gedimino prospektu.

Pavargę, bet laimingi nuo įspūdžių, nustebinkite ir pamaloninkite savo svečius, prašmatnia vakariene, pakvietę juos į modernų restoraną „Jazz and Rock“. Čia siūlomi patys sįvairiausi patiekalai iš kiaulienos, jautienos, vištienos.( vidutinė karštojo patiekalo kaina 23 Lt). Jus pradžiugins ir gausus gardžių alkoholinių kokteilių asortimentas ( vidutinė kokteilio kaina 15 Lt). Svaigins ne tik kokteilis, bet ir ypatingai spalvinagas, modernus interjeras.

Atsisveikindami su miestu, paskutinį kartą pasigerėkite naktiniu Vilniumi iš televizijos bokšto.

Nuotr. sxc.hu
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook