Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Aktyvus gimtadienis

Aktyvus gimtadienis

Tu nieko nespėjai paruošti? Neturėjai laiko ar noro rengti vakarėlį namuose? Bet nesinori nuvilti draugų ir artimųjų? Juk jie tikrai nepamirš tavo gimtadienio. Todėl tu turi nepamiršti užsukti į KaVeikti.lt . Čia tu galėsi išsirinkti labiausiai tinkančią ir patinkančią šventės vietą. Be to, pasisemsi minčių, ir rasi viliojančių pasiūlymų savo gimtadienio šventei.

Galite puikiai papramogauti žaisdami boulingą, kad ir apsilenkę „Amerigo“ , prekybos ir pramogų centre „Mega“, „Boulingo klube“ ( 1val kaina 20- 45 Lt). Ar bet kuriame kitame-  . Keli „straikai" iš eilės tikrai pakels visiem nuotaiką!

Norite daugiau veiksmo, trupučio rizikos ir daug kovos bei azarto? Rinkitės dažasvydį - „X Fortas“ Sąjungos al. 10-52, Kaunas. ( Kaina 30 Lt )

Per mažai adrenalino? Praleiskite ekstremaliai visą pusdienį „Lokės pėdoje“. (Lokėnėlių km. Jonavos raj. ) Kaina vienam asmeniui- 40 Lt.

Po tokios aktyvios dienos be abejo norėsis skaniai ir sočiai pavalgyti. Restoranai, picerijos, kavinės, barai – rinkis, ką tik nori. Mūsų portale - visa naudinga informacija apie pramogas. Su KaVeikti.lt - tavo gimtadienis išgelbėtas! Nes su mumis VISADA YRA KĄ VEIKTI!


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook