Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Artėja draugo gimtadienis

Artėja draugo gimtadienis

Ar esi vienas iš tokių žmonių, kurie patiria depresiją artėjant gimimo dienai, nenori jokių švenčių ir dėmesio? O galbūt gimtadienis tau yra svarbiausia šventė metuose?

Sako, kiek žmonių pasaulyje – tiek nuomonių. Bet tikriausiai daugiau yra manančių, kad gimimo diena yra puiki šventė, nei tokių, kurie tą dieną stengiasi „kišti galvą į smėlį“, kad tik nereikėtų švęsti. O gal požiūris į gimtadienį priklauso nuo metų skaičiaus...? Kuo daugiau metų tuo mažiau norisi linksmintis...?

Kad ir koks būtum skeptikas, jei turi linksmą draugų kompaniją – gali būti tikras, kad gimimo dieną pasislėpti nepavyks- vis tiek būsi apipiltas dovanomis, gėlėmis ar balionais... Turėsi linksmintis kartu su visais, o rytojaus dieną turbūt įvertinsi draugų dėmesį ir galvosi, kad turi geriausius bičiulius pasaulyje...

Taigi KaVeikti.lt siūlo nemiegoti, jei artėja tavo draugo gimimo diena! Juk sulaukti išskirtinio dėmesio iš savo draugų visada yra labai malonu. O kada gi dar gali parodyti savo bičiuliui, kaip jį vertini ir brangini?

Turime kelis pasiūlymus, kaip draugo gimtadienį padaryti nepamirštamą:
•Suorganizuok ypatingą dovaną, pavyzdžiui nuotaikingą pasiskraidymą virš jūsų gyvenvietės oro balionu. Ne tik puikiai praleisite laiką su draugų kompanija, bet ir galėsite grožėtis nuostabiais vaizdais, skraidinami vėjo patirsite nepamirštamų įspūdžių.
•Netinkamas oras? Ne bėda! Tokiu atveju rinkis kartingus, keturračius ar dažasvydį. Tikrai neteks nuobodžiauti, o truputėlis adrenalino ne tik įkaitins kraują, bet ir pakels nuotaiką.

  • Jei tavo draugas šiek tiek ramesnio būdo, gali padovanoti jam azartišką boulingo ar biliardo vakarą. Puiki proga draugiškai pasivaržyti su savo draugais. Na, o jei tavo bičiulis vienas iš tų skeptikų, kurie išvis nenori gimtadienio švęsti, tiesiog surenk jam puikią gimtadienio šventę-staigmeną!
  • Jei šventė vyks šiltuoju metų laiku ir oras nebus šaltas, staigmenai puikiai tiks kaimo turizmo sodyba su visomis teikiamomis paslaugomis( pirtimi, plaukiojimu baidarėmis, krepšiniu, futbolu, tenisu ir t.t). Po tokios nepakartojamos staigmenos tavo draugui gimtadienis kels tik gerus prisiminimus (galbūt nuo šiol jis su mielu noru švęs kiekvieną savo gimimo dieną).
  • Jei gimtadienis šaltuoju metų laiku, neverta nusiminti, galima puikiai pasilinksminti viename iš naktinių klubų- keli lengvi kokteiliukai, pilna šokių aikštelė gerai nusiteikusių žmonių – puikus vakarėlis.
  • Tiems, kurie nemėgsta tokio šurmulio, siūlome suruošti šventę kavinėje ar picerijoje . Na o jei finansinė padėtis kiek prastesnė, galima surengti linksmą bei jaukų vakarėlį ir namuose. Jaukus tikrai nereiškia nuobodus! Surink savo geriausius muzikinius diskus, prisimink visus linksmiausius vakarėlių žaidimus arba tiesiog organizuok teminį vakarėlį!

Pasveikink savo draugą gimimo dienos proga! Neapsiribok žinute ar elektroniniu laišku, būk originalus - tegul tavo sveikinimai būna nepamirštami!

Lina Daukšaitė
Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook