Grįžti į pilną sąrašą

Gimtadienį reikia švęsti - negalima liūdėti

Gimtadienį reikia švęsti - negalima liūdėti

Gimtadienį švęsti negalima liūdėti. Kai iškyla klausimas, kur dėti pirmame sakinyje kablelį, KaVeikti.lt nutaria imtis rimtų veiksmų, gelbstint gimtadienio reputaciją. Nes švęsti gimtadienį yra tiesiog taip būtina, kaip kvėpuoti...

Kiekvienas iš mūsų turime metuose savo ypatingą dieną. Žinoma, tai gimtadienis! Tik įsivaizduokite, lygiai prieš tiek metų, kiek Jums sueina, Jūs pirmą kartą išvydote šį pasaulį! Argi tai – ne pati geriausia proga švęsti? Juk švenčiame ne tik tai, jog pagaliau sulaukėme pilnametystės ar šiaip „apvalesnio“ jubiliejaus. Tą dieną švenčiame patį savo gyvenimą – tai, kad galime pažinti daug įdomių dalykų, susirasti draugų, mylėti juos ir būti kartu.

Šia įžanga KaVeikti.lt norėjo įrodyti arba priminti visiems skeptikams ar šiaip liūdintiems žmogučiams, jog gimtadienius švęsti tiesiog būtina! Na, o jei dar įkvėpėme nepakankamai optimizmo, siūlome prisiminti nuostabią Mikės Pūkuotuko draugo Nulėpausio gimtadienio istoriją.

Vargšas Nulėpausis, vos atsikėlęs ryte, savo gimimo dieną apibūdino vienu žodžiu – „graudu“... Jis turėjo omeny, jog graudu yra būti vienam per šią šventę, visiškai visų užmirštam. Tačiau ištikimieji jo draugai Pūkuotukas su Paršeliu suskubo gelbėti užmirštą jubiliatą. Mikė sumanė padovanoti puodynę medaus, o Paršelis – raudoną didelį balionėlį. Deja, pakeliui įvyko šokia tokia nelaimė – meškiukas neiškentęs suvalgė visą medų, o Paršelis pargriuvo, ir balionėlis susprogo...  Manote, jog tokie nesklandumai sugadino Nulėpausio gimtadienį?! Tikrai ne! Tuščia puodynė galiausiai tapo nepaprastai patogiu daiktu įvairiem niekučiam susidėti, o susprogęs raudona balionėlis – niekučiu, kurį į tą puodynę galima įdėti. Nulėpausis, nustebintas tokiom išradingom dovanom, buvo pats laimingiausias gimtadienio šventėjas!

 

Taigi pabūkime visi savo gimimo dieną Nulėpausiais – džiaukimės nors ir mažu, bet nuoširdžiu dėmesiu. O jeigu sveikiname kitus, pabūkime Pūkuotukais ir Paršeliais – padovanokime draugams tai, kas nieko nekainuoja, – savo dėmesį ir buvimą kartu.

Vis dėlto KaVeikti.lt nori Jums pasiūlyti ir keletą veiklos galimybių. Gimtadienio vakarėlis taps pats linksmiausias, jeigu paversite jį teminiu vakarėliu. Galite tapti pasakų herojais, piratais, įvairių šalių atstovais ir t.t. Siūlome Jums daugybę puikių vakarėlių idėjų!

 
Vakarėlių metu būtinai pažaiskite smagių žaidimų. Net jeigu nerengiate teminio vakarėlio, žaidimai gali tapti puikia gimtadienio pramoga!

Aktyvios veiklos mėgėjai gimtadienio proga gali pasirinkti ką nors iš vandens sporto pramogų. O gal norite per gimimo dieną susidraugauti su žirgais? Tuomet keliaukite į žirgyną...

Gimtadienis gali tapti ir pažintine diena. Surenkite ekskursiją savo mieste, o jeigu leidžia galimybės ir, žinoma, geras oras, aplankykite nuostabiausius Lietuvos kampelius.

 

  
Galiausiai KaVeikti.lt nori Jums priminti, kad gimtadienis – tai diena, kai reikia leisti sau... tiesiog skristi. Sakome tai ir tiesiogine, ir perkeltine prasme – skriskite kartu su savo svajonėmis ir gera nuotaika. Ir tegul Jums nuotaikos nesugadina nei susprogęs balionėlis, nei tuščia medaus puodynė. Svarbiausia į viską žiūrėti išradingai ir optimistiškai!

 

  
Gimtadienio proga nuoširdžiai sveikiname visus, švenčiančius savo gimtadienius. Būkite laimingi ir mylimi!

Ramutė Gelbūdaitė
Nuotr. pexels.com
 KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook