Grįžti į pilną sąrašą

Pasaka apie kisielių, arba neužmiršk ką kam dovanoti

Pasaka apie kisielių, arba neužmiršk ką kam dovanoti

Ar yra tekę girdėti pasaką, apie kisielių?
Vienas kaimynas atėjo pas kitą į svečius. Paragavo kisieliaus jis jojo namo itin skubėdamas. O jodamas kartojo "kisieliaus" pavadinimą, kad neužmirštų, gardaus gėrimo vardo ir recepto. Grįžęs žadėjo paprašyti žmonos, kad jam tą kisielių pagamintų.

Tačiau prijojęs vartus ir nulipęs nuo arklio, pavadinimą užmiršo... Tada žmogelis supykęs ėmė braidyti šalia esančioje baloje, ir įnirtingai talaškuoti vandenį. Ėjęs pro šalį draugas paklausė, ką jis ten veikęs. Tuomet vargšas žmogelis pasiskundė, kad ieško valgio, kurį pametęs. Draugas jam atsakęs:
- Gi jau rasi čia tą valgį? Kaip tu rasi? Pažiūrėk, kad tas vanduo jau pasidaręs kaip kisielius!
-Va va, kaimynėli, aš to ir ieškojau!
 Vėl sėdo ant arklio ir parjojo namo su kisieliumi.

 Taip ir mes- artėjant vienai ar kitai šventei, dažniausiai persunktomis nuo rūpesčių galvomis, lekiame ieškoti dovanų. O galiausiai griebiame iš lentynos bet ką, atkakliai sau kartodami, kad svarbiausia yra dėmesys. Jei draugas ar giminaitis buvo minėjęs, kas jam patinka, ar ko norėtų – tai paprasčiausiai užmirštame. Kaip tą kisielių pasakoje...

Kiek turite draugų? O pažįstamų? Dar giminaičių? Kiek dovanų nuperkame kitiems per metus? Kažką užmirštame tyčia, o kažką ir netyčia... Dėl jubiliatų, švenčių gausos tu ir nebežinai, ką, kam pirkti... Ką dovanoti?! Tad norint neužmiršti idėjų, pasiūlymų, kaip nustebinti artimą žmogų, perskaitę šiuos patarimus – užsirašykite. Ir būtinai pabandykite:

  • Draugui: valandėlę pramogų ant ledo.
  • Mylimajam: romantišką savaitgalį puikioje sanatorijoje.
  • Tėvams: kelionę.
  • Seneliams: jaukią vakarienę, pavyzdžiui, užeigoje Aitvaras.
  • Bosui (-ei): apsilankymą grožio salone.
  • Sesei: papramogas vandenyje – pilną įspūdžių dieną Vichy vandens parke.
  • Broliui: vakarą boulingo klube, pavyzdžiui, Boulingo alėja.

Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook