Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Įšdrįsk TAI pasakyti...

Įšdrįsk TAI pasakyti...

Pagaliau ir į tavo širdį pasibeldė meilė. Įsimylėjai iki ausų, pasaulis staiga nušvito visom vaivorykštės spalvom, nes suradai tą vienintelį ir nepakartojamą žmogų.

Tačiau, nežinai, kaip prisipažinti meilėje? Kasdien apie jį (ją) galvoji. Negali nei mokytis, nei dirbti. Valgyti nebesinori, naktimis neužmiegi, dienas knapsi paskaitose arba prie darbo stalo..?

Kančioms, paslapčia dūsaujant, atėjo galas! Vasario 14-oji – geriausia diena ištarti AŠ TAVE MYLIU!

Nuolat svarstydavai, kaip reikėtų prisipažinti meilėje? Galbūt reikia imti ir pasakyti, pirmiausiai reikšmingai pažiūrėjus į akis... O gal pokalbį pradėti keliais sakiniais apie orą? Gal vertėtų parašyti ilgą ir romantišką laišką? O gal tiesiog paskambinti telefonu? Minčių tiek daug, o įgyvendinti jas kažkodėl baisoka...

Pasakyk baimei NE ir imkis veiksmų! Vasario 14- ąją gali drąsiai prisipažink meilėje! Juk švenčiant Meilės dieną, tai yra ne tik galima, bet ir būtina! Ir visai nesvarbu, ar skambinsi telefonu, rašysi eilėraštį, ar tiesiog nusiųsi elektroninį laišką- Valentino dieną visi tikisi sulaukti ne tik sveikinimų, rausvų širdelių, gėlių ar šokolado... Daugelis tikrai būtų nustebinti ir pamaloninti, jei kas nors tiesiog pasakytų tuos tris stebuklingus žodžius AŠ TAVE MYLIU!

Tiems, kurie tvirtai pasiryžę atskleisti savo jausmus, bet nežino, kaip tai padaryti, turime keletą pasiūlymų:

  • Esi drąsus(-i):
  • Vasario 14-osios vakarą po mylimojo(-osios) langais padainuok serenadą- tegul meilės įrodymą išgirsta ir visi kaimynai.
  • Esi romantikas(-ė):
  • Paskambink ir pakviesk savo išrinktąjį(-ją) Valentino dienos vakarienės. Kai vakarą leisite dviese, žvakių šviesoje, pagaliau prisipažink meilėje.
  • Esi drovus(-i):
  • Parašyk savo mylimajam(-jai) meilės laišką ir atskleisk savo jausmus.

 
 Lašelis fantazijos, truputis drąsos, žiupsnelis optimizmo – ir pirmą kartą ištarti žodžiai AŠ TAVE MYLIU padarys Valentino dieną ypatingą ne tik tavo, bet ir tavo išrinktojo(-osios) gyvenime!


Lina Daukšaitė

Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook