Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Originalios Valentino dienos dovanų idėjos

Originalios Valentino dienos dovanų idėjos

Viena kartą per metus visi mylintys ir visi mylimi ypatingai sujuda ir sunerimsta – artėja šv. Valentino diena... Ką padovanoti savo brangiausiam žmogui? Kuo jį nustebinti šiais metais?!

Įprastas dovanų arsenalas: raudonos rožės, priklijuojamos širdelės, žvakės ir raudoni apatiniai. Skamba kiek banalokai, tiesa?

 Tuomet siūlome Tau 10 originalių dovanų idėjų:

1. Minkštos šlepetės ir žaislinis gaublys su užrašu „Dovanoju tau visą pasaulį ir šlepetes, kad būtų minkšta po jį vaikščioti“.

2. Iškyla gamtoje. Nesvarbu, kad pučia žvarbokas vėjas ar parko suoliukai šlapi nuo tirpstančio sniego. Juk kai širdyje liepsnoja meilė, nuo kaprizingų orų galima apsiginti šilta striuke, keliom storom antklodėm ir karšta kava iš termoso.

3. Medalis „Tobulai merginai“ ar „Tobulam vaikinui“. Gali būti ir šokoladinis su Tavo pagamintu užrašu arba patvaresnės medžiagos su išgraviruotais žodžiais.

4. Tikras laiškas. Turime omenyje tą popierinį, nepelnytai primirštą laišką, kuriame gali išlieti visus slapčiausius jausmus savo mylimajai ar mylimajam. Laišką galima išsiųsti iš anksto arba tiesiog įteikti.

5. Pica. Paklausi, o kas gi čia ypatingo? Ypatinga ji gali tapti, jei netikėtai brangiausiam žmogui ją atveš tiesiai į darbą ar į namus.O picos dėžėje slėpsis meilės laiškelis su užrašu „Skani, kaip ir tu“ arba „Suvalgyk mane“. Kad būtų dar orginaliau, galima iškepti ir širdelės formos picą.

6. Širdis. Ne ta priklijuojama raudona, o Tavo gamybos! Tai gali būti širdies formos pyragas, blynai, mėsos kepsniukai ar kiti valgomi dalykai. Svarbiausia, jog visa tai būtų daryta Tavo mylinčiomis rankomis.

7. Pasivažinėjimas karieta ar rogėmis. Ši romantiška dovana ištirpdys net užkietėjusį ciniką. Tereikia nepamiršti šiltai apsirengti ir, žinoma, iš anksto susitarti su žirgynu.

8. Knygelė mylimajai ar mylimajam. Prisimink Jūsų meilės istorijos pradžią ir surašyk ją su visomis smulkmenomis. Įtrauk ir tai, apie ką kalbėjotės per pirmus pasimatymus, ar užsilikusias žinutes mobiliajame telefone. Viršeliui gali panaudoti Jūsų nuotrauką. Taip pat nepamiršk knygos pavadinimo.

9. „Meilės vitaminai“. Tau prireiks: spalvotų saldainiukų ir tuščio vitaminų indelio, ant kurio užlipdyk naują etiketę „Meilės vitaminai“. Su gydytoju ar vaistininku pasitarti nereikia, vartoti taip dažnai, kaip tik norisi! Tik atsargiai - nepersisaldinti...

10. Nuotraukų albumas. Tai primena knygą mylimajai ar mylimajam, tačiau čia Jūsų draugystės istoriją galima papasakoti vaizdais, t.y. nuotraukomis.


Ramutė Gelbūdaitė

Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt

 


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook