Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Saldus meilės vakaras

Saldus meilės vakaras

Be abejo, kiekvienas Valentino dieną, o ypač vakarą, nori praleisti kuo smagiau ir įsimintiniau. Dažnas turi paruošęs savo mylimajam kokią nors staigmeną, įspūdingą dovaną ar paslaptingą, romantišką pasimatymą. Tačiau, ką veikti Valentino dienos vakarą, kai esate išbandę visus vasario 14-osios scenarijus? Kiekvienais metais stebinote savo išrinktąjį rodomu išskirtiniu dėmesiu, dovanėlių originalumu, nepakartojamomis staigmenomis, o šiemet paprasčiausiai pritrūkote minčių... 

Jei ir šiais metais šalia turite mylimą žmogų, su kuriuo norite dalintis džiaugsmais ir rūpesčiais, būkite ramūs- ir šiemet Valentino diena jums bus tikra šventė. Ir visai nereikia laužyti galvos, bandant sumąstyti kažką nauja ir nepaprasta. Juk nauja – tai tik pamiršta sena!

Šiais metais pasitelkite visą savo kulinaro išmonę ir vasario 14-ąją grįžę po darbų ir mokslų namo patys pasiruoškite sau mažą, linksmą meilės vakarienę. Nebūtina sekti tėvų ar senelių pavyzdžiu ir nukrauti stalus kumpeliais, kotletukais, mišrainytėmis, keptomis vištomis ar kalakutais (juolab, kad prieš miegą valgyti nesveika), jūsų romantiškai šventei puikiai tiks ir  žaismingas desertas.

Išsikepkite širdelės formos sausainukų, skonis tikrai nėra svarbiausia, kur kas svarbiau spalvingos sausainių dekoracijos ar užrašai ant jų. Jie gali būti mažos, dovanėlės su nuotaikingais piešinukais ar nuoširdžiais palinkėjimais.

Esate prieš mažus sausainukus? Tuomet kartu iškepkite didžiulį, saldų kaip jūsų meilė pyragą.

Na, jei visiškai nemokate gaminti, pasidarykite ledų desertą su vaisiais ar kvapnia namine aviečių uogiene. Kad ir ką begamintumėte, nepamirškite žiupsnelio geros nuotaikos, lašelio juoko ir šlakelio meilės.

Prie savo šventinio deserto galite paruošti ir karšto vyno su truputėliu cinamono ir citrinos gabalėliu (primename, kad šį karštą gėrimą patartina vartoti saikingai).

Ruošiant vaišes meilės šventei, virtuvėje nebūtina laikytis įprastos tvarkos, leiskite sau gaminti linksmai. Svarbu, kad viską darytumėte drauge, juk Valentino dieną nėra svarbu kažką ypatingo nuveikti, svarbiausia – būti kartu su savo mylimu žmogumi.

Šiemet jūsų romantiška vakarienė bus ypatinga tuo, kad jūs taip linksmai ir žaismingai ruošite ją drauge. Na, o ką veiksite toliau, paliekame spręsti kiekvieno iš jūsų fantazijai...

Šiltos ir jaukios Valentino dienos!

Aušra Rašimaitė

Nuotrauka: Pexels.com


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook