Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Vakaras Tavo Valentinui

Vakaras Tavo Valentinui

Tikriausiai kiekvienas sutiktų, kad šv. Valentino dieną svarbiausias yra vakaras. Tad ir vėl sukame galvas, kuriame grandiozinius planus, kurie šį vakarą paverstų išties įsimintinu bei nepakartojamu. Ką daryti, jei kasmetinis šv. Valentino dienos šventimas restorane ar kino teatre jau įgriso? Tokiu atveju meilės vakarėlis namuose – puiki išeitis!

Taigi, jei šįkart nusprendėte likti namuose, siūlome keletą patarimų, kad Valentino vakaras virstų nepakartojama švente:

Vyno vakaras

Jeigu priklausote vyno mėgėjų klubui, šis metas tam ypač palankus. Romantiška muzika, ramybė ir naujo, dar niekada neragauto vyno butelis gali sukurti itin šiltą Meilės vakaro atmosferą. Be abejo, ragaujant nederėtų persistengti.

Ledų vakaras.

O gal Tu ir Tavo Valentinas dievinate saldumynus? Šia proga tiktų kažkas originalesnio ir linksmesnio nei šokoladas. Mėgautis braškiniais ar kitokiais vaisiais pagardintais ledais ne tik skanu, bet ir linksma!

Pižamų vakaras

Pasijuskite vaikais! Ta proga įsigytos spalvingos, širdelėmis ar mielais gyvūnėliais papuoštos pižamos ir minkštos šlepetės suteiks išties daug džiaugsmo. Pagalvok, kada paskutinį kartą drauge su savo Valentinu žaidėte pagalvių karą ar gurkšnojote karštą pieną? Taip... Šios galimybės tikrai nepraleisi!

Karaokė vakaras

Nepakartojamas žaismingumo ir romantikos derinys. Linksma dainelė ar ilgesinga meilės baladė suvirpins kiekvieno Valentino širdį. Šiek tiek fantazijos, ir muzikinė vakaro programa paliks išties neišdildomą įspūdį. Užtikriname, kad drebančio ar nepataikančio į natą balso Tavo Valentinas tikrai negirdės.

Poezijos vakaras

Tam visiškai nereikia ypatingo poeto talento. Sueiliuok savo meilės prisiminimus, apdainuok savo Valentino gerąsias (arba blogąsias, bet kurias tu vistiek labai myli) būdo savybes. Tik asitelk humorą! Trūksta kūrybinio polėkio? Ką gi, puikiai tiks ir kur nors perskaitytos sparnuotos frazės ar posakiai.

Magijos vakaras

Myli – nemyli? Valentino vakarą tapkite burtininkais! Idealiai tinka kortos, meilės horoskopai ar kitokie žaidimus primenantys burtai žvakių šviesoje. Žinoma, derėtų pasistengti, kad meilės burtai pateiktų tik džiugias, Jums abiems palankias pranašystes.

Aušra Rašimaitė

Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook