Grįžti į pilną sąrašą

Valentino dieną esi vienišas

Valentino dieną esi vienišas

Žvarbias lietuviškas žiemas šildo ne tik jaukios, šeimyniškos Kalėdos, pašėlę Naujieji, bet taip pat karšta ir aistringa visų įsimylėjėlių šventė – Valentino diena. Minkštos raudonos širdelės, mieli atvirukai, dovanėlės, bei romantiškos vakarienės...

O KĄ VEIKTI per Valentino dieną, jei savo išrinktojo ar išrinktosios dar nesuradai?

Tik nenukabink nosies! Svarbiausia, nepasiduoti pavydui ir liūdesiui, stebint gatvėse laimingas poreles. Juk iš tiesų meilė – gražus dalykas. Tad kodėl gi turėtum liūdėti, švenčiant Meilės dieną. Na ir kas, kad savo išrinktojo dar neturi! Aplink tave, be abejo, yra daugybė žmonių, kuriems šią dieną gali priminti, kad juos myli...

Taigi, šalin liūdesį! Šią Valentino dieną turi pakankamai laiko skleisti gerą nuotaiką ir šiltus jausmus visiems savo artimiesiems. KaVeikti.lt siūlo vienišiui nuostabų, visai nesunkiai įgyvendinamą veiksmų planą Valentino dienai.

Pamiršk vienatvę, jei neturi poros, dar nereiškia, kad šiandien neturi teisės švęsti! Tu tikrai ne vienintelis, kuris vasario 14- ąją nedūsaus romantiškos vakarienės dviese žvakių šviesoje metu. Pasistenk ryte iš lovos išlipti dešine koja, pažiūrėjęs į veidrodį nusišypsok ir pirmyn – išaušo Valentino diena!

Pirmiausia:
1.Būtinai pasveikink visus savo draugus: vienišiems palinkėki surasti savo antrąją pusę. Porelėms – neblėstančių šiltų jausmų;
2.Bendradarbiams elektroniniu paštu išsiuntinėk nuotaikingus sveikinimus;
3.Paskambink kitame mieste studijuojančiai sesei ar broliui (o gal geriausiai draugei?) ir primink, kaip jos pasiilgai, ir kaip stipriai ją myli;
4.Namie tavęs laukiančiam Brisiukui, Reksui ar Kysai nupirk skanėstą ( juk savo meilę jis tau rodo visus metus).

Įvykdęs pirmąją dalį, dar tik įpusėjus Meilės dienai, pastebėsi, kad vis dėlto pasaulis yra gražus. Juk, atsakydami į tavo sveikinimus, draugai ir kolegos apipylė tave šiltais linkėjimais, dėmesiu ir maloniais raudonais niekučiais... O kai aplink tave bus jau pakankamai šilumos, gerumo ir meilės, nepamiršk palepinti ir savęs.

Galiausiai:
1. Pasivaikščiok po mėgstamiausias parduotuves. Tik žvilgsnį nuo burkuojančių įsimylėjėlių nukreipk į parduotuvių vitrinas bei būtinai nusipirk sau ką nors gražaus!
2.Po sėkmingo apsipirkimo pavakarieniauk su savo geriausiais draugais pamėgtame restorane.
3.Jei ramios ir jaukios vakarienės tavęs nežavi, surenk savo namuose pašėlusį vienišių vakarėlį;
4.Jeigu ir tokios galimybės nėra – nieko baisaus – tik nepamiršk geros nuotaikos ir dumk į naktinį klubą. Kas žino, gal būtent tą dieną šokių aikštelėje tu surasi savo meilę.

 

Vasario 14-ąją švenčia visi, kurie myli ar yra mylimi. Mes neabejojame- tu taip pat esi vienas iš tokių žmonių, taigi, linksmos Tau Valentino dienos!

 

Lina Daukšaitė
Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook