Grįžti į pilną sąrašą

Poilsis Jūsų automobiliui

Poilsis Jūsų automobiliui

Automobilis – išties nepakeičiamas daiktas! Juo važiuojame į darbą, neretai ir pramogauti. Visgi kai kada norisi ir kažko kito. Netgi labiausiai išpuoselėtas, rodos, nepakeičiamas automobilis gali nusibosti… Ką daryti tada?

Leiskime savo automobiliui pailsėti! Jei jau pramogaujame, visuomet galime pasirinkti kitą, galbūt net linksmesnę važiavimo priemonę. O rinktis tikrai yra iš ko:

Keturračiai

Tai keturračiai motociklai, kuriais galima važinėti bet kuriuo metų laiku. Keturratis puikiai tinka iškyloms ar pasivažinėti gamtoje. Juo be vargo įveiksite iš pažiūros nepravažiuojamus kelius. Jei neturite nuosavo keturračio, jie nuomojami dienai ar net savaitgaliui. Keturračių nuomos vietose suteikiama galimybė pasirinkti kiekvieno poreikius labiausiai atitinkantį maršrutą - sportinį, ekstremalų ar mėgėjišką. Tai puikus pasiūlymas norintiems pasigrožėti gamta, pasiilgusiems naujų pojūčių.

Triračiai

Triračiai motociklai atsirado anksčiau nei keturračiai. Tai dar viena pramogine greitai tapusi transporto priemonė. Triračiais taip pat galima pasiekti kitomis transporto priemonėmis neprivažiuojamas vietas. Jie nepaprastai tinka medžioklei, sportui, pasivažinėjimams, ekskursijoms ir panašiai.
    
Motociklai

Dar viena dviratė motorinė transporto priemonė, galinti tapti puikiu pakaitalu jau nusibodusiam automobiliui. Šiuo metu yra begalė įvairiausio skonio vartotojams pritaikytų motociklų rūšių. Galite skrieti lengvu sportiniu arba drebinti aplinką didesniu, klasikiniu motociklu. Bet kokiu atveju patirsite kažką nepakartojamo!

Motoroleriai

Tai jaunimo ypač pamėgta transporto priemonė. Motoroleriai mėgstami ne tik dėl patrauklaus dizaino, bet ir dėl jų teikiamų važiavimo galimybių. Yra begalė šios transporto priemonės rūšių, skirtų tiek greitį mėgstančiam jaunimui, tiek ir pažengusiems vairuotojams. Motoroleris puikiai tinka ir ramesnį važiavimo tempą mėgstantiems vyresnio amžiaus žmonėms.

    
Segvėjai

Ypač tiks ekologiškų transporto priemonių mėgėjams. Jie varomi elektra. Tai dviratė transporto priemonė, kurios greitis – iki 30 kilometrų per valandą. Segvėjai juda pusiausvyros laikymo principu, o posūkiai daromi rankenėle. Priprasti prie šios Lietuvoje gana naujos transporto priemonės tikrai nesudėtinga. Jei poilsiaujate tokioje vietoje, kur važiuoti automobiliu negalima, segvėjus – ypač gera išeitis.

Kartingai

Skirti entuziastingiems aštrių pojūčių ir aktyvaus laisvalaikio gerbėjams. Tai šauni pramoga ne tik suaugusiems, bet ir visai šeimai. Lietuvoje ištisus metus veikiančiuose kartodromuose galima surengti pramogines varžybas. Kartingai – išties geras būdas atitrūkti nuo rutinos, smagiai pailsėti, ką nors atšvęsti kartu su šeima ar draugais.
     
Limuzinai

Jei vis tiek norisi automobilio, galite pasirinkti kažką netradicinio. Tam idealiai tiks limuzinas. Tai ypač prabangus, dažniausiai baltos arba juodos spalvos automobilis. Limuzinų vairuotojai vadinami šoferiais. Yra begalė limuzinus nuomojančių įstaigų, tad tikrai atrasite sau priimtiniausią variantą. Aišku viena – pasivažinėjimas limuzinu paliks neišdildomą įspūdį. Padovanokite sau šventę!

    Ką gi, tikimės, kad pagaliau pavyks išsirinkti lūkesčius ir poreikius geriausiai patenkinančią transporto priemonę. Po tokio laisvalaikio daug mieliau sėsite į savo gal ir senstelėjusį, bet visgi mielą automobilį.


Aušra Rašimaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt informacija

 


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook