Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Ir kampe yra ką veikti!

Ir kampe yra ką veikti!

Ar ne per dažnai kamuoji save mintimi – atsibodo vaikščioti iš kampo į kampą? Diskotekos, vakarėliai ar pasivaikščiojimas parke taip pat nebeįdomūs. Viskas išbandyta, o keturi kambario kampai veda iš proto. Visgi neverta nusiminti! Neveltui sakoma, kad savos sienos irgi padeda. Jei sėdi namuose ir neturi jokio noro kažkur bėgti, dar nereiškia, kad turi kamuotis iš nuobodulio. Klausi, ką gi veikti? Tapk darbščiąja rankele!

 Piešk. Tam tinka viskas, ką tik pavyksta rasti: flomasteriai, spalvoti pieštukai, akvarelė, netgi šratinukas ar paprastas pieštukas. Ir visiškai nesvarbu, kad nesi patyręs, profesionalus dailininkas. Ką piešti? Nupiešk žaismingą paveikslėlį, kuriuo puikiai pagyvinsi jau seniai bepuoštą kambarį. Galbūt artėja draugo ar artimojo gimimo diena? Pagamink atviruką! Patikėk – liksi įvertintas.

 
Parašyk laišką. Raštinės reikmenų parduotuvėlėse begalė paties įvairiausio, originaliausio laiškams skirto popieriaus. „Aplankyk“ kitame mieste, o gal kitoje gatvėje gyvenantį draugą. Parašyk močiutei ar seniai matytai pusseserei. Tai dviguba nauda. Laiško rašymas užtikrina, kad laikas bus praleistas turiningai, o abiems pusėms malonūs ryšiai – atnaujinti.

Lipdyk iš plastilino. Lipdymas iš plastilino padės ugdyti kūrybiškumą, vaizduotę, kantrybę, netgi lavinti rankų judesius. Kartu tai specialių gebėjimų nereikalaujanti veikla. Kiekvienas gali būti kūrėjas. Nulipdyk mylimiausią animacinio filmuko personažą. O gal patinka modernios skulptūros? Pasikliauk savimi!

Megzk, nerk, siuvinėk. Kam vaikščioti iš kampo į kampą, jei galima įsitaisyti ant plačios sofos, užsimesti ant kojų pleduką ir nusimegzti kažką gražaus. Gali pasidaryti plaukų segtukus, atnaujinti džinsinį sijonuką. Arba numegzti megztinį savo šuniui... Tai tikrai paprasta ir originalu!

O jei ir tai išbandyta – nieko tokio. Juk visada galima nuvalyti seniai storu sluoksniu nusėdusias dulkes. Tai ypač naudingas, vėliau puikių rezultatų duodantis užsiėmimas. Patikėk, visada yra ką veikti! Net ir vaikščiojant iš kampo į kampą...

Aušra Rašimaitė
Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook