Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Palikite kampų mindymą bildukams ir peliukams...

Palikite kampų mindymą bildukams ir peliukams...

Ir vėl tūnai namuose?

Bukai spoksai į televizorių su įgrįsusiomis jo laidomis. O nuo kompiuterio jau akys baigia išvarvėti... Nagi nėra ko liūdėti! Tu jautiesi vienišas, bet tikrai nesi vienas! Prisimink savo draugus! Gal ir jiems jau nusibodo namuose vaikščioti iš kampo į kampą...?

Taigi čiupk savo mobilųjį telefoną ir perkratyk vardų sąrašą. Gal kaip tik tavo pakvietimo laukia senas bičiulis, kurio, rodos, amžinybę nematei? Gali pakviesti jį pasivaikščioti – prie Nemuno, senamiesčiu. Gal nueikite į kiną ar teatrą. Patartume rinktis bet kurį spektaklį su Gyčiu Ivanausku (ypač, jei esate moteris). Po spektaklio tikrai bus apie ką padiskutuoti... Arba galite išgerti arbatos, o gal ir alaus ar skanų kokteilį... Mes siūlytume antrąjį variantą, nes jis padeda atgaivinti prisiminimus, o ir kalba sklandžiau rišasi. Tik, aišku, jauskite ribas.

Jeigu esate šiek tiek "prie meno" ir neturite talpių kišenių, kurios prigrūstos vien stambių kupiūrų, galite nueiti į „Antrus namus“. Baras yra netoli požeminės perėjos, skiriančios senamiestį ir Laisvės alėją. Šiame bare rasite gana pigų alų, medinius stalus su suolais. Ant sienų kabos veltiniai paveikslai, o netradicinė muzika lepins jūsų ausytes. Panašaus stiliaus atmosfera vyrauja ir "B.O." ar "Skliautuose" (Kaune).

O gal alus nėra jūsų megstamiausias gėrimas? Arba šį kartą norite palepinti save kažkuo išskirtiniu? Siūlome rinktis kokteilį. O tiksliau visą jų įvairovę, iš kurios išsirinksite labiausiai viliojantį. Kone plačiausią įvairių kokteilių pasirinkimą rasite, užsukę i naująjį kokteilių barą Kaune „Absento“.

Vis tik nesinori niekur eiti iš namų?

Ną ką gi, vaikščioti iš kampo į kampą vis tiek nėra geriausias pasirinkimas. Gal tiesiog suorganizuok vakarėlį namuose! Pabandyk surengti pižamų vakarėlį. Įsivaizduok savo draugus su trumpučiais naktinukais, spalvotomis pižamomis, avinčius pliušines šlepetes su meškučiais. Visi voliojatės tarp daugybes purių, minkštų pagalvių. Dar kalnas mėgstamiasių gardėsių ir keletas intriguojančių žaidimų... Idealaus vakarėlio scenarijus!

Taip pat gali surengti kino seansų vakarą. Internete apstu tinklapių, iš kurių galima parsisiųsti išties įdomių filmų. O jeigu esate tikri šaunuoliai (tikimės kad taip!) - išsinuomokite legalų orginalų filma, artimiausiame video nuomos punkte. Čia ir patars kokius filmus išsirinkti, o ir filmų kokybė bus nepriekaištinga.

Na o jeigu klaustumėte mūsų patarimų- štai keletas tikrai gerų pasirinkimų:

  • „Pano labirintas“ (Pasakiškų motyvų, bet kupinas įdomių idėjų filmas).
  • „Amelija iš Monmartro“ (Pateiks daug idėjų, kaip subtiliai prisivilioti antrąją pusę).
  • „Monstrų biuras“ (Kam patinka animacija bei šmaikštumas. Be to, jame pagrindinį vaidmenį atlieka toks mielas katinėlis... Net gali užsimanyti, kad toks monstras tau kasnakt vaidentųsi...).
  • „Sweet November“ arba „Cruel Intensions“ (Tiems, kurie nori keistis ar suvokti gyvenimą šiek tiek kitaip).
  • „Beldžiant į dangaus vartus“ (Iki graudumo gražus filmas. Ypač tos vietos, kai kalbama apie dangų ir jūrą...).
  • „Nuodėmės užkalbėjimas“ (kam patinka J. Ivanauskaitės kūryba ir lietuviški kino filmai).


                                             O gal pasirinksite iš tunto naujausių filmų dar geresnį ir tuomet mums kažką rekomenduosite?

Toliau tereikia surinkti visus draugus į krūvą ir pasirūpinti spragėsiais ar kitais gardumynais.

Palikite kampų mindymą bildukams ir peliukams... 

Nuotr. www.sxc.hu
SAVAS.LT informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook