Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Kai nesimiega, tu gali tikrai daug ką nuveikti...

Kai nesimiega, tu gali tikrai daug ką nuveikti...

Naktis...Tuoj dvylika... O- jau pusė pirmos... Guli lovoj, vartais tai ant vieno tai ant kito šono, o miegas neima nors tu ką... „KĄ VEIKTI?!“ – sukasi galvoje vienintelis klausimas. „VISADA YRA KĄ VEIKTI!“ – atsakysime mes, nes ir šioje iš pirmo žvilgsnio beviltiškoje situacijoje turime ką pasiūlyti!

Kai nesimiega, tu gali tikrai daug ką nuveikti.

Pavyzdžiui, suskaičiuok žvaigždes arba išsirink savo žvaigždę – galėsi, visiems girtis, kad būtent ji priklauso tau.

Jei dar neima miegas, tuomet siūlome paimti popieriaus lapą ir parašyti draugui laišką, juk dieną tam niekada nerastum laiko. Naktis, kūrybiniu atžvilgiu, daugelio menininkų išbandytas laikas – galbūt ir tau atsivers pačiam dar nežinomi kūrybiniai klodai...

Jei nenusiteikęs atvirauti, gali „pasimėgauti“ kitų paslaptimis. Tam, žinoma, geriausiai tiks knyga. Romantiška, jautri ir subtiliai erotiška istorija tikrai privers sapnuoti saldžiausius sapnus. Rekomenduojame Iselin C. Hermann laiškų romaną „Skubus paštas“.Ši knyga suteiks tokią jausmų dozę, kad svajoti galėsite kelias naktis (Išbandyta ir patvirtinta).

Jei vis dar miegas neima, ir, žiūrėdamas pro langą, svajoti nenori, gali rinktis aktyvesnę veiklą. O kodėl gi nepasidarius po naktinį miestą? Nuvažiuok į apžvalgos aikštelę, kurioje atsiveria puikus panoraminis vaizdas. Šios aikštelės tikrai populiarios ir lankomos vietos naktimis, o užsiimti vietą su puikiu vaizdu – tikra sėkmė. Gražiausi naktinio miesto vaizdai atsiveria Vilniuje nuo Gedimino bokšto; Kaune Aleksoto apžvalgos aikštelėje, Klaipėdoje nuo „K-centro“ restorano „Vivalavita“ terasos (šiltuoju metų laiku pasikelti į apžvalgos aikštelę kainuoja 2 Lt, o kitu metu galima mėgautis, vaizdu pro langą). Aišku, šis pasiūlymas galioja tik vairuojantiems, nes troleibusai ir autobusai tokiu metu savo darbą būną baigę. Nebent pasielgtum visiškai pramuštgalviškai ir į apžvalgos aikštelę važiuotumei taksi.


Na, jei viską išbandei ir vis dar negali užmigti, tuomet siūlome dar vieną, kiek neįprastą, tačiau 100% patikimą variantą. Jeigu jau visą naktį nesimiega, tai... ištempk nemiegojęs ir dar vieną naktį! Po dviejų parų nemigos, trečiąją klausimo „Ką veikti, kai naktį nesimiegą?“ tikrai nekils.

Tačiau, jei nemiga kartojasi kiekvieną naktį, ir pats jauti, kaip pamažu virsti „lunatiku“, mūsų patarimai čia nepadės. Padėtis gali būti kur kas rimtesnė, nei atrodo... Tokiu atveju būtina ieškoti specialistų pagalbos. Daugiau informacijos apie miegą ir jo sutrikimus.

Saldžių sapnų...

Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook