Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Pabūk pats su savimi

Pabūk pats su savimi

Kankina nemiga? Vėl vartaisi lovoje, nesėkmingai bandydamas užmigti...? Gal per anksti atsigulei? Arba per stiprios kavos prieš miegą išgėrei... Na ką gi- nesikankink. Jej jau akys nesimerkia, o protas dar nenusiteikęs ilsėtis, verčiau išnaudok tą laiką, naudingiau. Nėr čia ko beprasmiškai vartytis lovoje.

 

Pavyzdžiui, atlik savianalizės seansą.

Pasiimki lapą popieriaus ir surašyk visas tave kankinančias mintis. Ko tu sieki, ko jau pasiekei. Kas tau tavyje labiausiai nepatinka ir patinka. Gali nusistatyti sau pagrindinius tikslus, ateinantiems metams. Taip pat, vertėtų apagalvoti, ar dabartinis gyvenimas ir tavo padėtis tave džiugina, ar jauti pilnatvę... Jeigu ne- pagalvok, ką galėtum pakeisti pats savyje bei savo aplinkoje.

 

 

Taip pat, gali pamėginti medituoti.
 

Pirmiausia, užsidek smilkalą. Tik rinkis kuo saldesnį, tarsi miegas, kurio tau nesiseka prisivilioti. Pavyzdžiui, kokosinį arba tokius, kurie būna įpakuoti dėžutėje su zodiako ženklais. Tada įsijunk ramią muziką.

Sėdėjimo poza nesvarbi, svarbiausia – nusiteikimas ir atsipalaidavimas. Tai taip pat savotiškas savianalizės seansas. Nors iš tiesų norima apsivalyti nuo nereikalingų minčių.

Kokia muzika tiktų? Mew – „Comforting Sounds“, „Mogway“, „Wolfsheim“, Sauliaus Mykolaičio ar „Sielos“. Galima klausyti ir klasikinę muziką, pvz. žymiuosius Mocarto ar Bethoveno kūrinius. Vėlgi tai priklauso tik nuo tavo asmeninio skonio.

"SAVAS" ir Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook