Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Nieko nekainuojančios pavasario pramogos

Nieko nekainuojančios pavasario pramogos

Kai kišenėje žvanga tik keli eurai, tikriausiai lengviausias pasiteisinimas – „Krizė. Neturiu pinigų, todėl negaliu pramogauti.“ Tai tikriausiai dažniausiai kartojami žodžiai šiuo metu. Blogiausia yra tai, kad šie žodžiai, kaip virusas, užkrėtė mūsų mintis ir protą. Vienintelė išeitis – pradėti keisti požiūrį! Pinigų neturėjimas nėra pasiteisinimas, tai tik fantazijos ir tingumo požymis. Todėl kaveikti.lt siūlo keisti mąstymą ir įsitikinti, kad galima surasti ką veikti su keliais eurais. 

Atėjęs pavasaris neturi jokių krizės požymių: saulė taip pat ryškiai šviečia, gamta kaip visada džiaugsmingai atgyja, orai kaip visada džiugina. Tokiu metu tūnoti tarp keturių sienų yra tikras nusikaltimas, nes pats pavasaris ir artėjanti vasara siūlo nieko nekainuojančias pramogas. Tereikia tik tai įvertinti ir leisti pasireikšti fantazijai, nes būdų pramogauti yra tikrai daug.

Pamirškite visus akropolius, mieste esančias kavines, barus, kuriuose reikia leisti pinigus, ir tiesiog išeikite pasivaiščioti už miesto. Bundančios gamtos grožis tikrai nustelbs dirbtinį miesto grožį bei suteiks daug gražesnių, turtingesnių emocijų nei pvz. vakaras kino teatre. Pasivaiščiojimas gali būti ramus, tiesiog stebint aplinką ir mėgaustis saule arba net labai aktyvus – galima dūkti su savo augintiniu ar draugais, fotografuoti...Visa tai nekainuoja nė cento, tačiau suteikia tikrai daug džiaugsmo.

Išvykos automobiliu – nėra pigi pramoga, tačiau kam važiuoti automobiliu, jei tą galima padaryti dviračiu? Dviratis ne tik pigi susisiekimo priemonė, bet ir labai įdomi pramoga. Tad nuvalykite dulkes nuo rūsyje kiurksančio dviračio ar pasiskolinkite jį iš draugų ir pirmyn! Mindami pedalus, ne tik linksmai praleisite laiką, apžiūrėsite aplinką, bet ir atsisveikinsite su nuo žiemos likusiais keliais papildomais kilogramais. Iškyla dviračiais į gamtą – puikus ir nieko nekainuojantis laiko praleidimo būdas linksmai kompanijai. Neleiskite pinigų benzinui, prisikraukite kuprines namuose pasigamintų skanėstų, pasiimkite kamuolį ar kokį žaidimą ir įrodykite visiems skeptikams, kad nieko nekainuojačios pramogos nėra blogesnės už mokamas.


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook