Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Seniai pamirštos pramogos

Seniai pamirštos pramogos

Pablogėjus finansinei padėčiai daugelis užsidaro namuose, slankioja iš kampo į kampą, nuobodžiauja, neranda ką veikti, nes kišenėje, pavyzdžiui, tik 10 litų. Jei ir tu esi vienas iš tų, kurie mano, kad norint smagiai praleisti laiką labai svarbūs yra pinigai, KaVeikti.lt tau įrodys, kad ir 10 litų užtenka smagiai papramogauti.

Pirmiausia siūlome išeiti iš namų, pakeisti aplinką. Pakvėpuoti grynu oru visada ne tik smagu, bet ir naudinga. Tačiau šįkart išėjus iš namų nebūtina eiti į piceriją, barą ar naktinį klubą. Nuveikite ką nors neįprasto, ką nors netradicinio, ką nors tokio, ko jau seniai nedarėte.

Gražią ir saulėtą pavasario dieną nesėdėkite namuose, net jei turite tik 10 litų. KaVeikti.lt siūlo apsilankyti muziejuje. Išsirinkite įdomų muziejų, tokį, kuriame dar neteko būti. Paprastai įėjimas į muziejų kainuoja nuo 1 iki 5 litų, o jei pasitaikys geras ir draugiškas prižiūrėtojas, tai ir nemokamai papasakos ne tik apie eksponuojamus daiktus, bet ir apie pačią muziejaus istoriją (KaVeikti.lt patirtis).

 


 
Jei norite ko nors netradicinio aplankykite muziejų, kuriame eksponuojami ne kokie nors daiktai, bet pojūčiai. KaVeikti.lt aplankytas neregių muziejus Kaune yra kaip tik toks. Ten nepamatysite nei vieno eksponuojamo daikto, tiesą sakant, ten nieko nepamatysite. Tačiau jums tikrai liks neišdildomą įspūdį. O ir įėjimas į šį muziejų yra visiškai nemokamas.

Na, o jei jus labiau domina ne daiktai, įdomūs faktai ar istorija, o žavitės įvairiais gyvūnais, jums įdomūs ne tik jūsų numylėtiniai šuneliai ir katinėliai, bet ir egzotiški gyvūnai, paukščiai ir žuvys iš tolimų kraštų, jūs būtinai turite aplankyti vienintelį Lietuvoje zoologijos sodą.
Jis yra Kaune, Radvilėnų plente 21. Zoologijos sode gyvena 6 klasių gyvūnai. Tai vabzdžiai - 17 rūšių, žuvys - 58 rūšys, varliagyviai - 4 rūšys, ropliai - 35 rūšys, paukščiai - 73 rūšys ir žinduoliai - 85 rūšys, iš viso 272 rūšys bei 2877 gyvūnai.

 
 
Dabar suaugusiems įėjimas kainuoja 7 litus, o vaikams (nuo 5 iki 16 metų) - 5 litus. Taigi tik 10 litų jūsų kišenėje tikrai ne problema. Apsilankę zoologijos sode ne tik atitrūksite nuo gatvių šurmulio, pasivaikščiosite gamtoje, pasigrožėsite ilgakojėmis žirafomis, stambiausiais pasaulio sausumos plėšrūnais – baltaisiais lokiais, žvėrių karaliais – liūtais ir dar daugybe gyvūnų ir gyvūnėlių, bet ir galėsite sužinoti labai daug įdomių faktų apie įvairių paukščių, žinduolių, žuvų gyvenimą, mitybą ar kilmę. Pamatysite, kaip gyvūnai bendrauja tarpusavyje ir kaip nori ir laukia lankytojų dėmesio. Kas žino, gal po dienos zoologijos sode nuspręsite įsigyti kanarėlę, papūgėlę ar auksinių žuvelių porą.

Taigi ir turint tik 10 litų galima smagiai ir įdomiai praleisti dieną, svarbu nesėdėti namuose!

Lina Daukšaitė
Nuotr.sxc.hu
 KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook