Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Paprastučiai „širdiniai“ blynai

Paprastučiai „širdiniai“ blynai

Kiekviena ideali mergina suvokiama ne tik kaip tobula gražuolė, protinga pašnekovė, bet ir kaip nepakeičiama šeimininkė. Vyrai – taip pat ne išimtis. Ne veltui sakoma, jog vyrai – geriausi kulinarai. Jei vis dėlto dar nesate nusipelnę kulinarijos srityje ir, tiesa sakant, nežinote nuo ko pradėti, nes puodų, keptuvių, samčių bei įvairiausių prieskonių pasaulis jums primena tamsų mišką, mes kaip visada skubame į pagalbą.

Ką veikti, jei staiga sumanei ką nors pasigaminti pats? Hmm... Nežinai ką? Norisi ko nors skanaus ir lengvo, nesunkiai pagaminamo, tačiau puikiai atrodančio ir keliančio apetitą. Išsikepk blynų! Tai kas, kad Užgavėnės jau praėjo, ar dar neatjo, juk blynai populiarūs visada! Tuo labiau, kad blynus gaminti apsimoka– nei daug laiko nesugaiši, nei daug pinigų už produktus išleisi.

„Širdiniams“ blynams reikės:

  • 2 kiaušinių;
  • šaukšto grietinės;
  • 2 šaukštų cukraus;
  • 1,5 stiklinės miltų arba tiek, kad tešla nebūtų per skysta ar tiršta;
  • Šiek tiek vanilinio cukraus;
  • 2 stiklinių pieno.

Dideliame dubenyje išplakti kiaušinius su miltais, tada pamažu pilti pieną, suberti cukrų, sudėt grietinę ir vanilinį cukrų. Tešlą reikia gerai išmaišyt, kad nebūtų jokių gumulėlių. Tada specialią keptuvę (širdelės formos) reikia įkaitinti ir joje kepama.

Blynus galima pagardinti šokoladu (puikų šokoladą gali pasigaminti iki virimo pakaitinęs tirpią kavą „Mix fix“ kartu su pienu), braškėmis ar bet kuria kita uogiene, kurią rasi šaldytuve. Taip pat „širdinius“ blynus gali puošti plakta grietinėle, jogurtu, vaisiais. Žodžiu, leisk savo fantazijai pasireikšti, nes negali žinoti, galbūt ši blynų keptuvė įkvėps tave didingiems kulinarams šedevrams.

SKANAUS!

Nuotr. www.sxc.hu
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook