Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Pasigamink veltinius papuošalus

Pasigamink veltinius papuošalus

Papuošalai – būtina ir visada madinga stiliaus dalis. Anksčiau mados viršūnėje buvusius aukso, sidabro ir kitų tauriųjų metalų papuošalus keičia originalūs odiniai, medžiaginiai, mediniai, o ypač madingi – veltiniai papuošalai. Jei galvojate, kad veltiniai papuošalai yra močiutės laikų atgyvena – labai klystate! Šiuo metu jie vėl puošia žymių dizainierių kolekcijas, jų pilnos papuošalų parduotuvės.

Tačiau, deja, veltiniai kaip ir visi kiti papuošalai niekad nebuvo pigus malonumas, o vienetiniai papuošalai dažnai iš vis nėra įkandami. Taigi KaVeikti.lt siūlo pasipuošti savos gamybos veltiniais papuošalais. Jei galvojate, kad tokiam darbui neturite nei talento, nei žinių – jūs antrą kartą klystate. Veltiniai papuošalai – nereikalaujantys daug išlaidų  ir labai lengvai pagaminami, tereikia posakį „neturiu ką veikti“ iškeisti į daugiausiai poros valandų darbą ir galėsite džiaugtis vienetiniais, originaliais papuošalais.

Pateikiame trumpą instrukciją, kaip pasigaminti paprasčiausius karolius. Jums reikės: dažytos arba nedažytos vilnos (jos įsigyti galima specializuotose siūlų parduotuvėse), siūlo, vandens, muilo (geriausiai ūkinio), neperšlampamos staltiesės.

  • Paimkite vilnos ir atsiplėškite tokį kuokštą, kokio dydžio norėsite kamuoliuko;
  • Kuokštą sukite po truputį į kamuoliuką įvairiomis kryptimis, stenkitės jį padaryti kuo standesnį;
  • Gautą kamuoliuką gausiai sušlapinkite vadeniu (geriausiai tiks karštas vanduo);
  • Gausiai išmuiluotomis rankomis šlapią kamuoliuką sukite delnuose tol, kol jis taps kietu ir nuolat taisykite jo formą;
  • Kai kamuoliukas visiškai įgauna norimą formą ir sukietėja, būtina jį išskalauti nuo muilo;
  • Išdžiūvusius kamuoliukus suverkite ant siūlo.

 

Darbas iš tikrųjų yra labai paprastas, nereikalaunatis daug talento ir pastangų. Toliau viskas prikslauso nuo fantazijos ir norų: tokius paprastus karolius galima taip ir palikti, tačiau galima juos pagražinti įvairiais karoliukais ir kitomis priemonėmis. 

 

Taigi nepabijokite kurti, eksperimentuoti! Originaliais savo pačių sukurtais papuošalais galėsite puoštis ne tik patys, bet tai gali būti įdomi ir visiškai nebrangi dovana draugams.

Ieva Gasparovičiūtė

Nuotr. KaVeikti.lt

KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook