Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Išbandykite skirtingų šalių virtuves...

Išbandykite skirtingų šalių virtuves...

Ar susitiksim šiandien? Pasiilgau Tavęs. Norėčiau pabūti tik dviese...

Jeigu kiekvieną dieną, vos atsikėlęs, rašai tokią žinutę savo mylimajam ar mylimajai, tuomet Jums tikrai laikas pabėgti nuo žmonių ir pasidžiaugti vienas kito draugija! Žinoma, labai gera žiūrėti vienas kitam į akis ir dūsauti iš meilės, tačiau norisi laiką, skirtą tik Jums, praleisti dar ir turiningai... Todėl KaVeikti.lt siūlo mėgautis mylimo žmogaus draugija, išbandant įvairių pasaulio šalių virtuves.

Viena iš egzotiškiausių ir neįprasčiausių – kinų virtuvė. Sakoma, kad kinai valgį gamina iš beveik visko, kas juda, plaukioja ar skraido, taigi kinų restoranuose tikrai rasite originalių, stebinančių patiekalų, pavyzdžiui: jūrų gėrybių su bambukais ir grybais xianggu ar žuvies skonio triušienos kepsnelių. Įdomu tai, jog yra skiriamos keturios pagrindinės kinų virtuvės, kurių kiekviena turi tik jai būdingų patiekalų ar juose naudojamų prieskonių. Tad užsukę į kinų restoraną, galite drąsiai klausti ir išbandyti visus specialiuosius patiekalus!

Nemažiau įdomi – egiptiečių virtuvė. Egiptiečiai mėgsta valgyti aštriai, jų patiekalai išsiskiria prieskonių gausa, įvairių padažų naudojimu. Ši virtuvė puikiai tiks ir patiks vegetarams, nes čia itin gausu patiekalų iš daržovių, pavyzdžiui: Koshari - mišinys iš makaronų, ryžių, juodųjų lęšių, keptų svogūnų ir pomidorų padažo arba Baba ghanoug – ant grilio kepti baklažanai su sezamo sėklų pasta ir alyvų aliejumi. Egiptiečių restoranuose tam tikru metu galima ne tik skaniai, įdomiai pavalgyti, bet ir pasigrožėti jų nacionaliniais šokiais, drabužiais.

Lietuviams artimesnė, tačiau kartu ir mažai pažinta – prancūzų virtuvė. Visi esame girdėję, jog prancūzai moka mėgautis meile, geru vynu ir geru maistu. Ir tai – tikra tiesa! Štai kodėl prancūziški patiekalai – labai natūralus, švelnaus, originalaus skonio. Laikomasi nuomonės, jog daug prieskonių tik sugadins tikrąjį patiekalo skonį. Užtat merginos ir moterys gali nesijaudinti dėl priaugto svorio – prancūzai kruopščiai derina maistą, o jį užgeria tik aukščiausios kokybės vynu!

Taigi Jums tereikia nuspręsti, kurią virtuvę norite išbandyti šiandien, ir vakaras dviese taps ne tik romantiškas, bet ir nepaprastai įdomus!

Ramutė Gelbūdaitė
Nuotr.campusdish.com, diningoutli.com
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook