Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Pakartokite savo pirmąjį pasimatymą

Pakartokite savo pirmąjį pasimatymą

Pagaliau nusprendėte pabėgti nuo varginančios kasdienės rutinos ir darbus bei mokslus išmainyti į mylimojo draugiją?

Turite laisvą dieną? Tai puiki proga jums pabūti dviese, tačiau ką veikti, kad ši diena nepraeitų veltui ir netaptų eiliniu TV žiūrėjimo ir spragėsių valgymo vakaru?

KaVeikti.lt žino, kaip nepaprastai praleisti paprastą dieną (ar vakarą) dviese.

Jums tereikia prisiminti savo pirmąjį susitikimą. Pirmieji pasimatymai (nors ir ne ypač pasisekę) visada kelia šypseną ir gerus prisiminimus, o vietos, kuriose teko pabūti pirmo susitikimo metu, tikrai kelia sentimentus.

Taigi jei norite smagiai praleisti laiką dviese, pabandykite pakartoti savo pirmąjį pasimatymą.

Apsilankykite toje pačioje kavinukėje, kurioje pirmą kartą valgėte ledus, nueikite pasivaikščioti į tą patį parką, kuriame pirmą kartą nedrąsiai šnekučiavotės.

O gal savo pirmąjį pasimatymą leidote kino teatre? Be abejo, to pačio filmo, kurį žiūrėjote tada, dabar jau neberodo, bet jei pavyks gauti bilietus toje pačioje salėje, toje pačioje eilėje ar tose pačiose vietose (jei jas dar prisimenate)... Vėl dalinsitės vienu dideliu spragėsių kibirėliu, o pirmojo pasimatymo nuotaika tikrai bus atkurta ir sukels daug malonių prisiminimų.

Galbūt pirmąjį pasimatymą praleidote ne tame mieste, kuriame dabar gyvenate? Tuomet jūs turite puikią progą vėl aplankyti miestą ar miestelį, kuriame galbūt susipažinote ar įsimylėjote vienas kitą. Romantiška kelionė dviese – puikus būdas praleisti laisvą dieną su mylimu žmogumi.

O gal jūs esate iš tų porų, kurios romantiškai susipažino pajūryje? Visai nesvarbu, kad oras tikrai ne vasariškas- pakartokite savo pirmąjį pasimatymą! Juk romantiškam pasivaikščiojimui pajūriu nebūtinai reikia saulės ir šilto vėjo. O žiemą prie jūros ir žmonių mažiau, nereikės brautis pro poilsiautojų minias ar užėjus į kavinę valandą laukti laisvo staliuko. Galbūt, net jaukiame kurortiniame miestelyje pasijusite tik dviese ir galėsite pasidžiaugti atitrūkę nuo viso pasaulio.

Svarbu vėl pabūti tose vietose, kuriose leidote savo pirmąjį pasimatymą, valgyti tuos pačius ledus su braškių uogiene toje pačioje kavinėje, gerti tą pačią arbatą, pasivaikščioti tais pačiais takais tame pačiame parke... Ir, galbūt, vėl išgyventi tą smagų pirmojo susitikimo jaudulį.

Lina Daukšaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook