Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Romantiška iškyla dviems

Romantiška iškyla dviems

Rodos, taip seniai buvote tik dviese... Apie patį paprasčiausią variantą – sėdėjimą tvankiame kambaryje – nesinori nė pagalvoti. Jau įkyrėjęs televizorius ar už durų trypčiojantis broliukas... Ne, tai ne Jums! Laikas nuveikti kažką prasmingo ir iš tiesų pabūti dviese.

Negi nepagalvojote, kad romantiška iškyla dviems – ypač puikus variantas? Žinoma, iškylas geriausia rengti šiltuoju metų laiku. Visgi tai įmanoma netgi žiemą! Juk visiškai nebūtina visai savaitei įsikurti miške pastatytoje palapinėje. Jei už lango šalta, užteks ir kelių užmiestyje praleistų valandų. Bet kokiu atveju derėtų įsidėmėti keletą naudingų patarimų, padėsiančių surengti nors ir trumpą, bet nepamirštamą iškylą.

Pirmiausia, reikėtų nuspręsti, kur ir kaip keliausite. Jei jau siekiate kažko naujo, pamirškite automobilį ar autobusą. Rinkitės dviratį! Kelionės dviračiais metu, ne tik puikiai pasilinksminsite, bet ir atsipalaiduosite, išvysite begalę nuostabių, paprastai nepastebimų vaizdų. Be to, tai bus ir labai naudinga Jums treniruotė!

Tarpusavio ryšius puikiai sutvirtina ir kelionė baidarėmis. Tai puikus būdas išmėginti ir save, ir savo antrąją pusę. Išmoksite bendradarbiauti, veikti drauge. Juolab, kad baidarė – tikrai įkandamas malonumas. Dvivietės baidarės nuoma dienai atseis tik apie 50 Lt.

Pasiekę savo kelionės objektą (tai gali  būti ežeras, upė ar kita stovyklauti tinkama vieta), nepamirškite, kad laukia išties daug darbo. Jums teks įkurti, kad ir trumpam, bet visgi Jūsų tvirtove tapsiančią stovyklavietę. Pažadame, bus nepaprastai linksma! Jei iškylausite ilgesnį laiką, prisireiks statyti palapinę, įsirengti „kiemą“. Įsitikinsite, kaip gera būti tik dviese, bendradarbiauti.

Įsirengus laikinuosius „namus“, pats smagiausias dalykas – laužas ir iškylos esmę sudarančių vaišių gamtoje rengimas. Pasirūpinkite, kad visą iškylos laiką nepritrūktų greitai pagaminamų, ilgai negendančių produktų. Patikėkite, romantiškai atrodys netgi svogūnų laiškai, duona ir sumuštiniai su dešra ar nepaprastai gardūs kaimiški lašinukai! Galite įsidėti namie gamintų salotų, kurios puikiai tiks prie šašlykų ar ant laužo kepamų dešrelių. Tegul stovyklavietės šeimininkas ką nors sužvejoja, o šeimininkė pagamina nepakartojamo skonio žuvienę…

Išsiruošti į žygį dviračiais ar įsirengti puikią, nuo pašalinių akių apsaugotą, stovyklavietę- nėra sunku. Jei kartą pasiryšite ir atrasite tam laiko, šio romantiškai drauge praleisto laiko nepamiršite niekada. Apsidairykite – aplink begalė puikių vietų! Ir jas pamatyti galima ne tik per televizorių... Juk visada yra ką veikti- tik išnaudokite tai.

Aušra Rašimaitė
Nuotr..sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook