Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Surenkite Jūsų draugystę sutvirtinantį vakarą

Surenkite Jūsų draugystę sutvirtinantį vakarą

Pagaliau Tave aplankė meilė. Nors sakoma, jog ji suteikia sparnus, tačiau kažkodėl Jums visai nesinori niekur skristi. Atvirkščiai – kaip gera būtų nuo visų pabėgti, pasislėpti ir nuveikti ką nors smagaus tik dviese...

O gal Jūs kartu jau labai ilgai? Įsisukę į darbų ar mokslų ratą, net primiršote puoselėti santykius? Tuomet pabūti dviese ir nuveikti kelis smagius dalykus Jums taip pat labai patiktų...
Kaveikti.lt siūlo nieko ilgai nelaukti ir įdomų, Jūsų draugystę sutvirtinantį vakarą susiorganizuoti jau šiandien!

Pirmiausia, kartu pasigaminkite skanų patiekalą. Valgio darymas kartu leis Jums atsipalaiduoti ir pasidalinti dienos naujienomis. Tačiau nesistenkite pranokti geriausių restoranų virėjų. Tegul tai būna paprastas, lengvai pagaminamas užkandis ar kiek sotesnis valgis. Mes siūlome Jums išbandyti įdomų ir nepaprastai skanų makaronų salotų receptą:

Ingredientai:

  • 500g smulkių makaronų,
  • 2 galvutės šviežių brokolių (800g) arba du pakeliai šaldytų,
  • 2 skardinės tuno aliejuje (360g),
  • 6 skiltelės česnako,
  • 6 šaukštai alyvų aliejaus,
  • cukraus,
  • druskos,
  • pipirų.


Kaip gaminti?

Makaronus išvirti pasūdytame vandenyje (pusiau minkštai), paskui nuvarvinti, sudėti sutrintą (su visu aliejumi) tuną, smulkiai sukapotus ir aliejuje pakepintus česnakus. Brokolius nuvalyti, nuplauti ir išvirti (7min.) pasaldintame ir pasūdytame vandenyje. Paskui nuvarvinti, atšaldyti, išdalinti žiedinėliais ir sudėti į salotas. Pasūdyti, apibarstyti pipirais ir išmaišyti. Salotas galima patiekti ir šiltas ir šaltas.

Pavalgius ateina metas ramiai susėsti ir dar geriau vienas kitą pažinti ar išnaujo atrasti. Pavyzdžiui, iš anksto pasiruoškite įvairių žaismingų ar kiek rimtesnių testų. Atsakinėkite į klausimus apie vienas kitą ir tikrai pamatysite, kiek dar daug nežinote apie savo mylimąjį ar mylimąją. Pavyzdžiui, paklauskite vienas kito tokių klausimų:

Kada jis (ji) jaučiasi laimingiausias (-ia) su jumis?
Ar galite išvardyti jo (jos) mėgstamus patiekalus?
Jūs norėtumėte jam (jai) nupirkti marškinėlius. Ar žinote dydį?
Ar žinote kelintą įprastai valandą jis (ji) eina miegoti?
Ar žinote kaip jam (jai) pakelti nuotaiką?
Iš naujo pažinti vienas kitą taip pat galite vartydami savo vaikystės nuotraukų albumus. Juk kiekviena nuotrauka turi savo istoriją, kuria ir pasidalinkite su brangiausiu žmogumi.

Taigi smagiai praleisti vakarą dviese visai nesunku. Būkite išradingi, gerai nusiteikę, ir Jūsų draugystė nušvis naujomis spalvomis!


Ramutė Gelbūdaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook