Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Leiskis skraidinamas vėjo

Leiskis skraidinamas vėjo

Kas nėra svajojęs pakilti virš debesų, matyti po savo kojomis upes, miškus ir miestus? Kas nėra svajojęs pabūti dangaus beribėje erdvėje, jausti lengvą vėjelį ant skruostų, patirti laisvę ir ramybę, pabėgus nuo kasdienybės šurmulio...?

Jei esi vienas iš tokių žmonių, kurių neapleidžia keistas noras atsiplėšti nuo žemės, neskubėk svajonės išmokti skraidyti vyti šalin. Juk žmogui pakilti į orą įmanoma jau seniai!

Sumanei įveikti žemės trauką? Neskubėk užsisakinėti lėktuvo bilietų- rinkis kur kas šaunesnį ir romantiškesnį būdą pasimėgauti paukščio skrydžiu. Leiskis skraidinamas vėjo – skrisk oro balionu!

Romantiškieji prancūzai skraido jau nuo 1783 metų. Pilâtre de Rozier ir Marquis d'Arlandes, pirmą kartą žmonijos istorijoje sėkmingai pakilę karšto oro balionu virš Paryžiaus, parodė pasauliui būdą skristi. Sakoma, kad pakilus pirmąja oro transporto priemone, įspūdžių nepamirši visą gyvenimą.

Klausiate, kas galėtų paskraidinti? O gal oro balioną meistrauti patiems? Viskas tikrai nėra taip sudėtinga!

Skraidyti oro balionais siūlo net kelios firmos Vilniuje (orobalionai.lt, oreivystescentras.lt, aeronautica.lt), bei oreiviai Kaune (oreiviai.lt). Jums tereikia išsirinkti labiausiai patikusią, paskambinti ir užsisakyti skrydį.

Nesate didžiųjų Lietuvos miestų gyventojas? Nenusiminkite! Jei norite skristi, oro balionai pas jus atvyks į bet kurį Lietuvos kampelį. Beje, jei po pirmojo skrydžio norėsite tą malonumą pakartoti dar ne kartą. Tad galėsite mokytis ir tapti oro baliono pilotu. Tap pat, šsinuomoti ar net įsigyti vieną ar kelis savus balionus.

 Oro balionai tikrai nėra tik vasaros pramoga- jais paskraidyti galite visais metų laikais. Svarbu, kad diena nebūtų labai vėjuota. Na, o jei kankina pirmojo skrydžio baimė, kad būtų drąsiau, galite skristi su būriu draugų. Vienu balionu gali kilti 1-5 žmonės. Be to, galima skristi ir keliais oro balionais- taip vienu metu pakilti gali iki aštuoniasdešimties žmonių.

Jei skrendate pirmą kartą, nusileidus ant žemės jūsų laukia iškilmingos krikštynos ir pirmojo skrydžio sertifikatai.

Taigi vienos valandos skrydis gali tapti nuotaikinga pramoga visai draugų kompanijai. Taip pat, originalia ir romantiška švente dviems. O gal puikia ir netikėta dovana draugui ar kolegai įvairiausiomis progomis.

Kilk į orą, jei jauti, kad ant žemės per maža vietos!

Lina Daukšaitė
Nuotr. www.sxc.hu
KaVeikti.lt


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook