Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Patirk skrydžio laisvę

Patirk skrydžio laisvę

Ne, mes nesiūlysime pirkti lėktuvo bilieto ar prašyti, kad kas paskraidintų „kukurūzniku“ ar kokiu kitų prietaisu. Pats puikiai supranti, jog pajusti tai, ką jaučia tik paukščiai, patirti begalinę laisvę ir beribę erdvę niekada negalėsi žvelgdamas tik per lėktuvo langą. Tam reikia sparnų!!! Žmogus nuo seno norėjo būti lygus su paukščiais, tačiau beveik visada tai baigdavosi įvairiomis traumomis ir šonkaulių lūžiais. Laimei, dabar viskas kitaip ir ši tavo užgaida gali būtų lengvai bei saugiai įgyvendinama.

Nori patirti tikrą laisvą kritimą, tuomet nieko geriau nesugalvosi, kaip šuolis iš lėktuvo su parašiutu. Emocijų ir įspūdžių garantuotai pakaks ilgam. „Tapkite klubo nariu, ir – patikėkit – sužinosit, kodėl paukščiai čiulba...“ – taip, gana intriguojančiai, save pristato „Klaipėdos Parašiutininkų Klubas“. Jeigu sudomino ir tave, apsilankyk klube (Klaipėdos Parašiutininkų Klubas Klaipėdos aviaeskadrilė, Dirvupių km., Klaipėdos raj.) ir turėsi galimybę atlikti pramoginius bei mokomuosius šuolius su įvairių tipų parašiutais. Galėsi rinktis iš kelių variantų – o rinktis tikrai yra iš ko. Instruktoriai paruoš šuoliui, suteiks visą reikalingą informaciją, išmokys valdyti parašiutą ir netgi per radijo ryšio priemones patars, jei iškils kokių sunkumų. Šuolių kainos svyruoja priklausomai nuo pasirinkimo:

Pramoginių/mokomųjų šuolių su SPARNO tipo kupolu kainos :

  • Pirmas šuolis - 180 LT

Pramoginių/mokomųjų šuolių su APVALIU kupolu (D-1.5) kainos:

  • Pirmas šuolis - 120 LT

Sportiniai šuoliai

  • 3000 m - 45 LT
  • 1200 m - 25 LT
  • Į pajūrį - 40 LT

„Paskraidyti“ gali ne tik Klaipėdoje, bet ir daugelyje kitų Lietuvos vietų – šuolius su parašiutu taip pat organizuoja „Vilniaus parašiutininkų klubas“, „Kauno parašiutininkų klubas“, „Marijampolės parašiutininkų klubas“; „Mažeikių parašiutininkų klubas“, „Šiaulių parašiutininkų klubas“.

Dar vienas būdas garsiai surikti „Mama, žiūrėk, aš skrendu“ – pasileidus nuo TV bokšto – šį kartą be parašiuto, bet su guma. 170 metrų aukštis (tai, beje, didžiausias aukštis šuoliams su guma Europoje), 50 metrų laisvas kritimas, maksimalus gumos išsitempimas 150 metrų – ar kas gali būti dar ekstremaliau? Šuolio kaina – 200 Lt., o jei nušokus vis dar pasirodė maža – gali viską pakartoti už 160lt. (ši kaina galioja tik pakartotiniam šuoliui tą pačią dieną). Beje, šuolių su guma sezonas tęsiasi nuo balandžio iki spalio mėnesio.

Taigi gero skrydžio, ir žydro dangaus!!!!!!!

Nuotr. www.sxc.hu
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook