Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Tik nereikia liūdėti!

Tik nereikia liūdėti!

Už lango vis labiau vilioja pavasaris. Skleidžiasi gėlytės, burkuoja parskridę paukščiai. Galvoje kirba mintis, kad visai netrukus padvelks ir vasara. Deja... Esi vienišas. Nejaugi buvo galima to tikėtis? Ką veikti, jei visas pasaulis džiūgauja, o Tu tūnai liūdnas ir prislėgtas? Daugiau optimizmo! Netrukus ateisianti vasara skirta ne tik susiglaudusioms porelėms. Susidariusi situacija itin palanki susitikti pastaruoju metu galkiek primirštus draugus. Tad pirmyn!

Kai šalia visada ištikimi ir puikiausiai nusiteikę draugai, tikrai atsiras ką veikti! Šiuo metu pats tinkamiausias laikas pramogauti. Jei žavitės aktyviais laisvalaikio leidimo būdais, paskelbkite ekstremalių pramogų savaitę. Galbūt, dar ne viską išbandėte? Yra begalė pačių linksmiausių, kvapą gniaužiančių pramogų. Riedant keturračiu ar lenktyniaujant kartingais, tikrai nešaus į galvą liūdėti ar dūsauti.

Dar vienas patarimas – pakeisk aplinką. Išdumti į egzotišką šalį gal ir nepavyks, visgi iškyla prie ežero, pasiirstymas valtele ar kelionė baidarėmis gali būti ne ką blogesnis variantas! Juk prieš nosį vasara, tad- nebijok planuoti.

Jei „laukinė“ gamta visgi nevilioja, paragink draugus apsilankyti pajūryje. Jūra išgydys netgi labiausiai nusivylusio vienišiaus širdį. Ypač, jei šalia pačių šauniausių pasaulyje draugų kompanija. Lietuvos pajūryje vietelę sau atras įvairaus storio piniginės savininkai. O ir pramogų čia netrūksta.

Nuostabiu būdu užsimiršti gali tapti ir pažintinė kelionė. Nuo ko pradėti? Ogi nuo Lietuvos! Galima lažintis, kad tikrai daug kur nebuvai. Skeptikams galime pasakyti, jog mūsų šalyje begalė kad ir mažų, tačiau dėmesio vertų miestelių. Netrūksta ir kitų lankytinų vietų. Tad čiupk žemėlapį ir išsirink bet kurią Lietuvos vietą. Ją pasiekti prireiks daugiausia pusdienio, o įspūdis išliks ilgam.

Susitaikyk su tuo, kad užsidaryti namuose nebus leista. Užtenka dūsauti ir galvoti, kad esi pati nelaimingiausia būtybė šioje visatoje. Juk artėja vasara, o gyvenimas teka sava vaga net ir tada, kai esi vienas.

Aušra Rašimaitė
Nuotr. pexels.com
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook