Grįžti į pilną sąrašą

Paprastas pasaulio spalvinimo planas

Paprastas pasaulio spalvinimo planas

Pasaulis kažkodėl išblanko, o gal visai prarado spalvas? Jum kažko trūksta, norisi šio to naujo...

Na šį kartą kaveikti.lt paiūlys kone paprasčiausią savo "pasaulio spalvinimo planą".

Mėgstate literatūrą?
Na nesvarbu koks yra atsakymas į šį klausimą. Esmė tame, kad gera knyga gali tapti tuo stebuklinguoju teptuku, kuris nušvies jūsų gyvenimą naujomis spalvomis.

Kaip? O gi labai paprastai. Juk skaitydami knygas, mes turime galimybę atrasti bei pažinti naujus žmones, vietas, ar net pasaulius. Tereikia atsipalaiduoti ir leistis pasroviui knygų istorijų upėmis...

Neturite įdomios knygos namuose? O gal tiesiog nežinote, kuri jums labiausiai tikų bei patiktų? Na paprasčiausia būtų nušuoliuoti į biblioteką ir ten iš knygų gausos išsirinkti sau priimtiniausią. Nepabijokite pasitarti su ten dirbančiomis tetulėmis- jos su malonumu papasakos apie geriausius kūrinius, bei rekomenduos, kas jums turėtų patikti.

Studentų laikraštis "SAVAS" pataria rinktis Jurgos Ivanauskaitės kūrybą. Visos jos knygos padeda subręsti, atrasti kažką naujo, susipažinti su budizmo religija. Taip pat, jos kūriniuose susipažinsite su paliktų, bet stiprių moterų charakteriais, bei jų gyvenimais. Galėsite netgi pasinerti į „underground‘o“ pasaulį. J. Ivanauskaitės knygose tiesiog  viskas kitaip ir viskas tobulai gražu...

 

Jei mėgstate keistą, nepaiškinamą beprotybę, galite paskaityti Škėmos „Baltą drobulę“ (jei mokyklos laikais dar neteko skaityti). Taip pat, Dostojevskio „Nusikaltimą ir bausmę“. Pastarąjame kūrinyje pagrindinis veikėjas ir jo vidiniai konfliktai labai artimi ypač jauniems žmonėms, nes jis- studentas.

Jeigu mėgstate senovę ir tuos laikus, kai meilė buvo ypatingai tyra ir nesugadinta, kur jausmas skleidžiasi tarsi gražiausias gėlės žiedas, rinkitės O. De Balzako kūrybą.

Merginos, kurios esate nusivylusios vyrais, esate įskaudintos ar tiesiog norite sutvirtėti bei atsikratyti blogų prisiminimų, paskaitykite Justinos Stučinskaitės „Ačiū, gyvenu gerai“. Taipogi galite rinktis Dalios Jazukevičiūtės „Anarchistės išpažintis“. Arba tos pačios autorės eilėraščių rinkinius. Eilėrasčiai- gal skamba visia neįdomiai bei nepatraukliai? Neskubėkite jų "nurašyti"- eilėrasčiuose galima atrasti tiek įdomių dalykų!

"SAVAS" ir Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook