Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Surenkite akciją - atrakciją

Surenkite akciją - atrakciją

Ar žinai, kas tavo pasauliui suteiks spalvų? Mūsų pasiūlymas- bendravimas, atradimai, nauja, netikėta ir neįprasta veikla.

Pasikviesk keletą draugų ir lėkite į centrą - kur daugiau žmonių. Surenkite akciją - atrakciją - kalbinkite žmones! Kaip? Kodėl? Ką jiems sakyti?! O gi ką tik norite! Pasitelkite fantaziją! Tai bus pramoha ne tik jums, bet ir aplinkiniams žmonėms. Gal ir jiems šiandien "juoda diena"?

Šokantys praeiviai

Na pavyzdžiui, neseniai, einant Laisvės alėja, teko stebėti įvykį, kuris privertė nusišypsoti. Taigi būrelis merginų kalbino praeivius ir prašė su jomis sušokti liaudies šokį - „Šiaudų batai“ (visi turbūt puikiai žinote, kaip jis šokamas). Ir ką gi manai? Visi žmonės mielai sutikdavo pašokti, o merginos, dėkodamos už tai, tik smagiai kvatojo. Argi neįdomu? Taigi, ir jūs galite kažką tokio surengti. Patys pralinksmėsite ir atsigausite, o ir kitiems žmonėms papuošite dieną šypsenomis bei suteiksite jų pasauliui šiek tiek daugiau spalvų!

Atlikite apklausą

Taip pat, galite atlikti apklausą. Sugalvokite kokią šmaikščią temą. Pasakykite žmonėms, kad darote tyrimą, arba tiesiog atlikite kokią nors provokaciją. Pavyzdžiui, mes atlikome provokaciją autobuse. Tiesiog šmaikščiai fotografavomės patys ir stebėjome žmonių reakcijas.

Taipogi galite uždavinėti praeiviams kvailiausius klausimus. Kaip puikų pavyzdį, pasižiūrėkite „Klausimėlį“ per LRT. O tuomet drąsiai žingsniuokite gatvėmis bei klausinėkite žmonių įvairiausių dalykų...

Filosofijos popietė

Taip pat galite surengti filosofijos popietę. Galbūt, besitengdami nuspalvinti niūrią dieną, sugebėsite užkalbinti kokią įdomią, spalvingą asmenybę? Tai gali būti ir kaimynas iš gretimos laiptinės, ir šalia ant suoliuko sėdinti močiutė, kuri lesina balandžius... Sumąstykite kokia tema kalbėsitės. Galima diskutuoti apie religiją, jausmus, apie daiktus, jų paskirtį... Galima tyrinėti žmonių elgesį, netgi kiekvieną judesį, iš kurio išties įmanoma daug ką išpešti. Tai labai padeda, norint perprasti kitus žmones ir priimant sprendimus. Tiesiog laisvai dalinkitės idėjomis, mintimis ir pamatysite kaip įdomiai ir naudingai praeis popietė.

Nuotr. pexels.com
 "SAVAS" ir Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook