Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Suteik savo pasauliui spalvų

Suteik savo pasauliui spalvų

SUTEIK JAM SPALVŲ!!! Kuo ryškesnių ir sodresnių – tuo linksmiau ir įdomiau gyventi. Kaip tai padaryti??? Viskas labai paprasta – tiesiog išsirink vieną iš siūlomų variantų (arba dar geriau- kelis) ir imkis veiklos!

Dalyvauk. Tik nebūk pasyvus, nesėdėk užsidaręs namie, keikdamas likimą ir aplinkinius. Pasaulis tikrai nenustojo suktis vien todėl, kad fortūna tau ir vėl atsuko nugarą. Prižadėk sau šią savaitę būtinai nueiti į kiną arba į teatrą, o gal į krepšinio rungtynes ar kokį vakarėlį, apie kurį kalbėjo draugai. Galbūt apčiuopiamos naudos iš to ir neturėsi, tačiau smagiai ir neįpareigojančiai praleistas laikas bent trumpam pakeis tavo požiūrį.

Susirask hobį. Žiūrėti televizorių ir stebėti per langą kaimynų gyvenimą – nesiskaito. Pasaulyje gyvena tiek daug įdomių žmonių, kurie užsiima netikėčiausias dalykais. Kodėl gi tau neprisijungus prie jų?! Pradėk domėtis augalais, gyvūnais, kolekcionavimu. O gal tave labiau domina medžioklė, žūklė ar netgi magija? Gali rinktis ir kur kas ekscentriškesnį užsiėmimą. Naujas užsiėmimas didelio pelno gal ir neatneš, bet blogas mintis tikrai ilgam išblaškys.

 

 Susirask naujų draugų arba atnaujink santykius su senaisiais. „Bendravimas stiprina draugystę“ – teigia TELE2 reklama. Ir ji neklysta! Todėl būtinai pasikviesk draugus ir smagiai praleiskite vakarą kartu. Nesvarbu, kur – naktiniame klube ar žaisdami kortomis, žiūrėdami naują filmą ar sėdėdami kavinėje – svarbiausia pakeisti aplinką. Smagi kompanija gali daug ką. Bloga energija kaip matant išgaruos, o tu vėl jausies puikiai.

 Atsinaujink. Pakeisk garderobą, šukuoseną, plaukų spalvą – merginoms ir moterims tai visada padeda. Arba apsilankyk Druskininkų vandens pramogų parke „Akvaparkas“ (http://www.akvapark.lt). Masažai, pirtys, vandens pramogos atgaivins ir kūną, ir sielą. Po tokios dienos tikrai pasijusi, kaip naujai gimęs.

Išvažiuok. Būtinai pakeliauk, nes taip ne tik pabėgsi nuo visų problemų, bet ir pamatysi kažką naujo, patirsi neišdildomų įspūdžių, įvertinsi kitos šalies virtuvę, susipažinsi su kultūra, įgysi naujos patirties, susirasi naujų draugų, pamatysi daug keistuolių (aišku, jų ir Lietuvoje pakanka, bet kitataučiai dar įdomesni), parsiveši suvenyrų ir t.t. Apie kelionės teikiamus privalumus daug kalbėti nereikia – jie ir taip akivaizdūs, todėl nieko nelaukdamas išsirink, kur šiemet atostogausi.

 Įsimylėk. Meilė – pats veiksmingiausias vaistas, ji akimirksniu išgydys visas depresijas ir blogas nuotaikas. Kur ją rasti? Deja, čia atsakymo pateikti negalime... Ją reiks susirasti patiems ir suradus nepaleisti.

Nuotr. pexels.com
Kaveikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook