Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Egzotiškas teminis vakarėlis- Havajai

Egzotiškas teminis vakarėlis- Havajai

Atsibodo sniegas ir lietus? Paniuręs dangus varo tave į neviltį? Pasaulis atrodo juodai baltas? Kaveikti.lt žino puikų vaistą nuo depresijos ir blogos nuotaikos – surenk vakarėlį Havajuose! Neturi galimybės ten nuvykti? Nenusimink, tu ne vienintelis! Jei tu ir tavo draugai negali vykti į Havajus, tegul Havajai atvyksta tiesiai pas jus į namus!  Egzotiškas teminis vakarėlis Havajuose – tai ne tik linksmas muzikos, šokių, egzotiškų gėrimų ir užkandžių vakaras, bet ir įspūdingos trumpos atostogos, kurios padės tau pamiršti problemas ir pailsėti nuo varginančios rutinos.

Kaip surengti?

Pagrindiniai šio vakarėlio akcentai:

Rūbai 
Spalvingi, lengvi, vasariški rūbai: spalvoti marškinėliai, šortai ir sijonai.

 
    Aksesuarai
Kaklą būtinai turėtų puošti spalvingi karoliai, kuriuos nesunkiai galite pasigaminti ir patys.
 

 
  

 Merginoms į plaukus galima įpinti įvairiaspalvių gėlių žiedų.    

 

Aplinka
Tokį vakarėlį galima rengti bet kur. Jei už lango dar nėra pakankamai šilta, galima vakarėlį rengti namuose. Dekoracijoms galima panaudoti kambarinius augalus (gėles, mažus dekoratyvinius medelius ir pan.). Jei turite galimybę, galite imituoti ir paplūdimį: vakarėlį surengti tiesiog ant grindų, po skėčiu nuo saulės arba ant paplūdimio gultų.

 


    Užkandžiai ir gėrimai
Tokiame egzotiškame vakarėlyje turėtų būti ir egzotiški, spalvingi užkandžiai.

  
        Lengvi ir spalvingi gėrimai suteiks vakarėliui dar daugiau žaismingumo.

  
        Linkime, kad vakarėlis Havajuose suteiktų gerų emocijų ir paliktų nuostabių prisiminimų. Net jei už lango lietus ar dargana, galima surengti mažas atostogas arba egzotišką fiestą linksmame draugų būryje. Pamiršk visus rūpesčius ir pasilinksmink Havajuose! Aloha!


Lina Daukšaitė
Nuotr. Sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook