Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Marinistinis jūreivių teminis vakarėlis

Marinistinis jūreivių teminis vakarėlis

Tikriausiai dažnas pasvajoja apie laisvą ir nerūpestingą gyvenimą. Skrieti drauge su vėju, žvelgti į mėlyną jūros platybę... Taip, tai ne ko kito, o jūreivio kasdienybė. Gaila, bet būti jūreiviu skirta ne kiekvienam. Visgi išeitis yra. KaVeikti.lt siūlo surengti marinistinį jūreivių vakarėlį!

Tokia vakarėlio tema tikrai nesudėtinga. Pradėkite nuo tinkamos aplinkos paruošimo. Paversti kambarį laivu be galo paprasta. Tam prireiks tinklų, popierinių (ar kitokių) žuvyčių, iš paklodžių padarytų burių ir kitų jūreivių aplinkos atributų.

    
Jūreivio amatas nuo seno buvo laikomas vienu romantiškiausių- saulė, jūra, žuvėdros klyksmas, ilgesio minutės jūroje ir nenusakomas džiaugsmas grįžus namo... Ši romantika be abejonės turi įtakos ir jūreiviškos aprangos detalėms- dryžuoti maškinėliai, lengvos kepuraitės, balta, mėlyna ir raudona spalvos.

Rengiant tokio tipo vakarėlį, nebūtina vilkėti autentiška jūreivio uniforma. Galima dėvėti žaismingus, įvairiomis detalėmis papuoštus drabužius. Puikiai tinka juostelės, kaspinėliai. Drabužius galima kurti patiems, tiosiog reikėtų nenukrypti nuo marinistinio stiliaus ir nepamiršti jau minėtųjų spalvų derinio.

        
Batai taip pat gali būti patys įvairiausi. Jūreiviškais įmanoma paversti ir paprastus, namuose surastus botus. Puikus variantas – temą atitinkančios klijuojamosios iliustracijos. Tereikia fantazijos, ir turėsite nepakartojamus batus savo vakarėliui.

    
Ką gi... Jūreivio gyvenimas išties žavus. Jei dievinate jūrą, tokia vakarėlio tema - kaip tik jums. „Kaip tau, laisvajam žmogui, jūros nemylėti?“ – kažkada parašė vienas romantiškas poetas. Ech... Iš tiesų!

Aušra Rašimaitė
Nuort. iš interneto archyvo
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook