Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Mokinukų teminis vakarėlis

Mokinukų teminis vakarėlis

Dažnas prisimena save ne kur kitur, o būtent mokyklos suole. Mokykloje teko pabuvoti viskuo - ir kankiniais, ir teisybės ieškotojais, ir supermenais. KaVeikti.lt siūlo prisiminti laikus, kai skubėdavome į pamokas, o kartais iš jų bėgdavome. Kai įsimylėdavome, bet taip ir neišdrįsdavome prisipažinti... Surenkite mokinukų teminį vakarėlį!

Pirmiausia prisiminkite, kaip atrodėte mokykloje. Galbūt dar teko dėvėti senąsias, "numylėtasias" uniformas? Kad ir kaip ten bebūtų, į mokinukų vakarėlį ateiti be uniformos griežtai draudžiama.

  

Ką veikti tokio vakarėlio metu? Ogi tai, ką veikdavote mokykloje! Pasirūpinkite, kad visą vakarą nepritrūktų kažkada taip gardžiai gerto obuolių kompoto ir godžiai kramsnotų bandelių su cinamonu. Atsoneškite savo pažymių knygeles, paskaitykite gautas pastabas, pagyrimus - bus tikrai daug juoko.
    Puiki atrakcija - piešimas ant lentos. Galbūt kils noras ir vėl ką nors išspręsti? Dabar jau visiškai nesvarbu, kad namų darbams neskirdavote nė 15 minučių per dieną. Prisiminkite ne tik "kirviais" vadintus mokytojus, bet ir tuos, su kuriais ir dabar mielai pasisveikintumėte.
    Prisiminkite savo pirmąją meilę. Juk tikrai būtų įdomu sužinoti, kur jis (ji) dabar, ką veikia... Būtų puiku, jei vakarėlio dalyviai turėtų užtektinai mokyklinių priemonių (pieštukų, popieriaus ir t.t.) ir galėtų rašyti, piešti, meistrauti. Tegul kas nors būna mokytoju ir vadovauja užsiėmimams.
        Juk svarbiausia - gera nuotaika ir nesibaigiančios mokyklinės linksmybės. Nagi, marš į mokyklą!


Aušra Rašimaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook