Grįžti į pilną sąrašą

Pasiūlymas merginoms – teminis pižamų vakarėlis

Pasiūlymas merginoms – teminis pižamų vakarėlis

Įgriso blogas oras ir pilka kasdienybė, norite atsipalaiduoti ir pamiršti visas problemas? KaVeikti.lt siūlo merginoms smagiai praleisti savaitgalio vakarą – jaukus ir linksmas vakarėlis namuose – pats geriausias vaistas nuo slegiančių rūpesčių ir blogos nuotaikos.

Teminis pižamų vakarėlis – tai žavus vakaras, su mergaitiškais pašnekesiais, pikantiškomis paslaptimis, saldžiais, nuodėmingais užkandžiais ir lengvais kokteiliukais... 

Aplinka
Svarbiausia, kad būtų patogu. Ilgiems mergaitiškiems pokalbiams tiks didelė lova, minkšti krėslai. Arba galite įsikurti tiesiog ant kilimo. Tik pasirūpinkite įvairiausiomis pagalvėmis, pagalvėlėmis. Taip pat nepamirškite užkandžių bei gėrimų.

Ką veikti?
Pižamų vakarėlyje galite veikti daug įvairių įdomių mergaitiškų dalykų: pasakoti linksmas istorijas, pasidalinti paslaptimis, aptarti naujausias madas, žaisti įvairius žaidimus ir pan. 
    
Galite pasidaryti įvairias įdomias šukuosenas. Išbandykite visokius stilius- juk taip smagu pakeisti kasdienę išvaizdą ir pamatyti save visiškai kitokią!
    
Taip pat galite pasidaryti makiažą ar manikiūrą. Šį vakarą eksperimentuoti kaip tik norite!
        
Jei norite, galite surengti net savo mažą „Madų šou“. O, kad vakarėlio linksmos akimirkos išliktų dar ilgiau, surenkite ir nuotaikingą fotosesiją.
    
Kad vakarėlis būtų dar linksmesnis, galite pabandyti pasigaminti desertą ar net išsikepti pyragą arba tortą. Darbas virtuvėje visoms kartu taip pat gali būti labai linksmas, o jei dar ir rezultatas geras...


        Taigi kol vaikinai leidžia vakarus žiūrėdami krepšinio varžybas ir gerdami alų, merginoms tikrai neverta nuobodžiauti - pižamų vakarėlyje visada yra ką veikti!


Lina Daukšaitė
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook