Grįžti į pilną sąrašą

Retro stiliaus teminis vakarėlis

Retro stiliaus teminis vakarėlis

Ši vakarėlio tema puikiai tiks visiems klasikos, rafinuotumo ir elegancijos mėgėjams. Šįkart jūsų dėmesiui - retro stilius. Tai ne tik prabangiai šventei, bet namuose rengiamam teminiam vakarėliui tinkamas stilius. Pasipuošti elegantiškais drabužiais, mėgautis patefono muzika patiks visiems. Tad KaVeikti.lt ragina nesnausti ir išmėginti tai patiems.

Pirmasis klausimas - kaip turėtų atrodyti retro stiliaus vakarėlio dalyvis? Prisiminkite gražiosios Merilyn Monroe laikus. Tai vienas puikiausių tokiam stiliui atstovaujančios damos pavyzdžių.

    
Retro stliaus drabužiuose gausu klosčių. Pirmenybė teikiama sijonui, o ne kelnėms. Dažniausiai vyraujanti spalva - juoda. Kai kada naudojamos ir kitos klasikinės spalvos – pilka, kremine ar balta. Suknelėms būdingi apnuoginti pečiai, surišami raišteliai. Audiniai neretai permatomi, blizgantys, išmarginti metalo siūlais.

    
Retro stiliaus mergina nenaudoja daug papuošalų, tačiau jie privalo būti pretenzingi, prabangūs. Pagrindinis akcentas turėtų būti prie aprangos derinami papuošalai iš karoliukų, įvairios segės. Rankinės – mažos, gali būti sendinto aukso, trinto sidabro spalvos, juodos, su kaspinėliais.

    
Tos pačios tendencijos būdingos ir batams. Bateliai – apvaliomis nosytėmis, su pakulne. Drąsiai galima avėti žvilgančius, kaspinėliais ar kitokiomis detalėmis puoštus batelius. 

    
Vaikinai taip pat nelieka nuskriausti. Retro stiliaus vakarėlyje vaikinai turėtų dėvėti klasikinius juodos, baltos ar panašių atspavių drabužius. Puikiai tinka klasikinis švarkas ir kelnės. Neatsiejama retro stiliaus aprangos detalė - juostele puošta skrybėlė. Jei įmanoma, pasirūpinkite atitinkamais, bendrą aprangos stilių atspindinčiais batais. Ir dar - vaikinų dėmesiui. Paruoškite savo damoms staigmeną. Išnuomokite retro stiliaus automobilį. Tai būtų išties puiki Jūsų vakarėlio pradžia.

    
Patiko? Tokį vakarėlį surengti tikrai nesudėtinga. Retro stiliaus vakarėlis pradžiugins ne vieną. Pamėginkite ir įsitikinsite patys.

 

Aušra Rašimaitė
Nuotr. sxc.hu, efoto.com, hurly-hair-style-magazine.com, dollydagger.com, bergainstyling.com
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook