Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakalėlis - KAUBOJAI

Teminis vakalėlis - KAUBOJAI

Nemėgstate tradicinių vakarėlių? Norite praleisti nepakartojamą vakarą su draugais, bet pritrūkote gerų idėjų? Jūsų šventei trūksta geros nuotaikos užtaiso? Kaveikti.lt jums vėl skuba į pagalbą! Pasiduokite laukinių vakarų dvasiai – nors vienam vakarui tapkite kaubojais!

Norint surengti gerą kaubojišką vakarėlį pirmiausia reikia pasirūpinti, kad visi vakarėlyje dalyvaujantys būtų kaubojai, nepamaišytų ir vienas kitas šerifas  (tradicinės kaubojų ir šerifų kovos tikrai suteiks jūsų vakarėliui daugiau žaismingumo). Taigi svarbiausia, be abejo, yra tinkama vakarėlio dalyvių apranga. Svarbiausias akcentas – skrybėlės.

  
    

Išsirinkę tinkamiausią skrybėlę, nepamirškite kaubojiško stiliaus marškinių, džinsų, batų, ir skarelės ant kaklo.

 
    
Kad labiau įsijaustumėte į vaidmenis, galite užsidėti ant batų ir kaubojiškus pentinus.

 

    
Jeigu pasiruošę vakarėliui kaubojai atrodo nors perpus tiek žaismingai, kiek šie vyrukai, galima sakyti, kad vakarėlis bus tikrai pasisekęs.

 
      


Merginoms ne būtinai reikia vaidinti kaubojus vyrus, jos gali pasirinkti moteriškų kaubojiškų drabužių ir aksesuarų.

 

    Aplinka tokiam vakarėliui nėra labai svarbi. Jei oras blogas ir švenčiate patalpoje, galite imituoti kaubojų barą, kuriame prie stalų gali būti ne tik geriamas alus, ginčas peraugti į susišaudymą, bet linksmybėms įsisiūbavus ir šokama ant stalų. Jei vakarėlis vyksta lauke (pvz. sodyboje) galima ne tik kaubojiškus ginklus sukti apie pirštą, bet surengti ir kaubojų bei šerifų susirėmimus. Svarbiausia gera nuotaika, juk kaubojiškas teminis vakarėlis tai proga kiekvienam pabūti laukiniuose vakaruose.


Lina Daukšaitė
Nuotr. sxc.hu
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook