Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakarėlis - ČIGONŲ TABORE

Teminis vakarėlis - ČIGONŲ TABORE

Gražūs, tamsiaplaukiai, rudakiai keliautojai, spalvingais rūbais ir visada su gitara rankoje. Jų melodingas balsas skamba tarsi jų gitaros styga, o šokiai žavi aistra. Jei visada svajojote pašėlti čigonų rate – būtinai surenkite teminį vakarėlį ČIGONŲ TABORE.

Kiekvienas tikriausiai puikiai žino, kaip atrodo čigonai, kokie jų bruožai apranga ir t.t. Taigi visų vakarėlio dalyvių apranga turi būti kuo panašesnė į čigonų: drabužiai labai spalvingi, moterys ilgais gėlėmis išmargintais sijonais, plaukuose didžiulis gėlės žiedas, ryškus makiažas (atkreipkite dėmesį į raudonai dažytas lūpas). Vyrai dažnai iš rankų nepaleidžia gitaros, o lūpose smilksta pypkutė. Visi čigonai yra tamsių plaukų, tamsių veido bruožų, todėl būtina paryškinti akis, antakius, vyrams ūsus ir barzdelę.
        Čigoniško vakarėlio metu, be abejo, galima burti kortomis, skaityti likimus iš delno arba iš krištolo (o gal ir stiklo) burbulo.
    Svarbu, kad ČIGONŲ TABORO vakarėlyje kas nors mokėtų groti gitara. Gyvai dainuojamos dainos, gitaros skambesys ir merginų šokiai – pagrindinis čigoniško vakarėlio akcentas.
        Na, o jeigu gitaros niekas net rankose teisingai laikyti nemoka, tada teks vakarėlio linksmybes patikėti garsiausiam ir mylimiausiam Lietuvoje čigonų dainininkui – Radži. Išsirinkite pačias čigoniškiausias Radži dainas ir pirmyn į šokių aikštelę.
Čigoniškas vakarėlis - tai spalvų, šokių ir dainų šou. Kiekvienas sudalyvavęs tokiame teminiame vakarėlyje norės dar ne kartą pašėlti pagal čigoniškus ritmus.

 

Lina Daukšaitė
KaVeikti.lt informacija
 


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook