Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakarėlis - HIPIAI

Teminis vakarėlis - HIPIAI

Kam nėra tekę girdėti apie hipių subkultūrą, žmones, kurie neigė tradicinę kultūrą ir gyvenseną, kūrė atskiras bendruomenes, skelbė meilės, laisvės ir vienybės idealus. Jungtinėse Amerikos Valstijose 7-8-ame dešimtmetyje tikrai buvo ką veikti. Taigi jei vėl nuobodžiauji ir net vakarėliai tau nebeteikia džiaugsmo, nebežinai ką sugalvoti, kad vakaras būtų išties linksmas ir neeilinis, suorganizuok teminį vakarėlį. Šį kartą siūlome nusikelti į 7-8-to dešimtmečio JAV – surengti hipių vakarėlį!

Spalvingi, netradicinio sukirpimo rūbai, merginoms gėlės plaukuose, 7-8-to dešimtmečio muzika ir nesibaigiantys šokiai iki ryto – ar gali būti linksmiau?

Hipių vakarėlyje svarbiausi yra trys dalykai: apranga, muzika ir šokiai.

Apranga, visos detalės ir šukuosenos turi būti spalvingos, žaismingos. Didelį dėmesį reikėtų skirti kelnėms, nes žodis hipis yra kildinamas iš amerikietiško žodžio hipster, reiškiančio klubus aptempiančias kelnes. Taip pat nepamirškite raiščio ant galvos.

 

 

        
Ne mažiau spalvingi turėtų būti ir aksesuarai, pavyzdžiui merginų rankinės itin ryškios ir žaismingos.

 
    Spalvingi ir gražūs yra ir hipių batai, akiniai, ir net gitaros. Taigi ir jūs savo vakarėlyje nevenkite spalvų ir kiekvieną rūbą ar daiktą puoškite ryškiomis, šviesiomis spalvomis.

  
        Spalvingame ir linksmame hipių vakarėlyje turėtų skambėti 7-8-to dešimtmečio muzika („The Mamas and the Papas“, „The Beatles“ ir pan.), o šokiai trukti iki pat ryto. Bent vieną vakarą pabūkite hipiais: žaismingais, linksmais, energingais. Pabėkite nuo pilkos kasdienybės, tegul jūsų vakarėlis būna išskirtinis!


Lina Daukšaitė
Nuotr.: caufields.com, lazygirldesigns.com, theplatinumpen.com.
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook