Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakarėlis- laukiniai žmonės

Teminis vakarėlis- laukiniai žmonės

Idėja surengti pižamų vakarėlį Jums kelia juoką? O pasiūlymas pavaidinti vaikus Jus tiesiog žeidžia? Tuomet būkite išties originalūs – surenkite laukinių žmonių, menančių dar urvų laikus, vakarėlį!

Būtų nuostabu, jeigu kažkas žinotų atokią, netgi šiek tiek laukinę gamtos vietelę. Gal kažkieno kaime, miškuose, slepiasi nemaža ola ar bent aikštelė medžių apsuptyje, kurioje galėsite susikurti laužą? Juk laukinė, neprijaukinta gamta – tai laukinių žmonių namai, iš kurios jie gauna ir ko pavalgyti, ir kuo apsirengti.

    Taigi išsirinkus vietą (Ką gi, iš bėdos tiks ir nuosavas kiemas ar kambarys. Svarbiausia laki vaizduotė!), reikia tinkamai ją paruošti. Jei vakarėlis vyksta lauke, būtinai susikurkite laužą. Nepamirškite, jog laukiniai žmonės dar nežinojo tokio išradimo kaip degtukai, todėl ugnį įkurdavo titnagu. Dėl smagumo bent jau imituokite, jog ir Jūs tą sugebate. O gal pavyktų susiorganizuoti netgi tikrą titnagą?
Aplinką „papuošti“ galite pačių pasigamintomis gyvūnų ar žmonių kaukolėmis, kailiais. Taip pat tiktų įvairūs akmenys, akmeniniai daiktai, primityvūs įrankiai ir pan. Įspūdžiui sustiprinti galite ant didesnio akmens padėti žalios mėsos gabalų ar tiesiog šašlykų, kurie vėliau atsidurs laukinių žmonių pilvuose...
    
    Įsikūrus tikrą laukinių žmonių gyvenvietę, derėtų ir atrodyti ne taip civilizuotai. Taigi šalin aukštakulnius ir džinsus! Svarbiausias akcentas aprangoje turėtų būti kailiai. Tai gali būti ir kailinės kepurės, batai, puošti kailiu, netgi tikri kailiniai paltukai ir t.t. Bulvių maišų medžiaga puikiai tiks pasisiūti sijonui bei kitiem drabužiam...
    
      Nepaprastai smagią atmosferą sukurti gali ir muzika. Siūlome Jums pasiklausyti įspūdingosios Ruslanos, kurios laukiniai ritmai ir Jus pavers tikrai laukiniais žmonėmis. Tad pradėkite kuisti mamų ir močiučių spintas, ieškodami senų kailinių – laukiniai žmonės jau ateina!
     
Ramutė Gelbūdaitė
KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook