Šiandien
Grįžti į pilną sąrašą

Teminis vakarėlis pasakų pasaulyje

Teminis vakarėlis pasakų pasaulyje

Neretai pasaulis atrodo pilkas ir niūrus... Su ilgesiu prisimename nerūpestingą vaikystę. Taip, tikrai nuostabu būti vaiku ir prieš miegą sklaidyti spalvotą pasakų knygą. Jei vis dar mėgstate stebuklus ir nuotykius, KaVeikti.lt siūlo surengti teminį vakarėlį, kuriame kiekvienas apsirengs savo mėgstamiausiu pasakos personažu. O apsirengti išties yra kuo. Juk pasakų ir jų personažų visa galybė!

Nuo ko pradėsime? Klasikinius pasakų personažus mėgstantys vakarėlio dalyviai galės persirengti princais ir princesėmis. O gal elfu? Žavu. Juk ne kasdien pasitaiko tokia galimybė!

        
Didžiausi romantikai gali įsijausti į damos ir jos kavalieriaus vaidmenį. Jei norite intrigos, į gražiąją ponią tegul kesinasi blogasis piratas.

        
Pasakų personažų vakarėlyje gali dalyvauti ir fėjos, juokdariai arba stebuklų pasaulio rūmų tarnaitės...

Tikrai linksmas personažas gali būti Svajonių džinė ar Alisa iš Stebuklų šalies. Magijos mėgėjai tegul nepamiršta šauniojo Hario Poterio.
Visiškai nesunku apsirengti undinėle ar pašėlusia ragana. Ir taip be galo be krašto... Už devynių jūrų ir devynių marių gyvena devynios galybės pačių linksmiausių ir netikėčiausių pasakų personažų. Kuo būsite šį vakarą - spręskite patys.


Aušra Rašimaitė

KaVeikti.lt informacija


Vietų / renginių paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook